Система Зрошування

Відображаєтся 1–12 з 46 результатів
49 грн

Для гнучкого з’єднання дощувачів за допомогою затискачів чи T / L-подібних з’єднувачів з внутрішньою різьбою. Може бути обрізане до необхідної довжини. Поставляється окремо.

49 грн

Для гнучкого з’єднання дощувачів за допомогою затискачів чи T / L-подібних з’єднувачів з внутрішньою різьбою. Може бути обрізане до необхідної довжини. Поставляється окремо.

69 грн

Для з’єднання дощувачів з трубою 25 мм. Фіксована металева гайка для легкої установки. Поставляється окремо в поліетиленовому пакеті.

99 грн

Для з’єднання дощувачів з трубою 32 мм. Фіксована металева гайка для легкої установки. Поставляється окремо в поліетиленовому пакеті.

105 грн

Безпечне з’єднання

З’єднувач GARDENA 25 мм x 1 “із внутрішньою різьбою, як частина системи дощування GARDENA, служить для підключення трубопроводу.Із з’єднувачем система дощування також може бути безпосередньо підключена до внутрішнього водопостачання.

210 грн 140 грн

Безпечне з’єднання

Для з’єднання дощувачів на прогоні трубопроводу. За допомогою простої технології з’єднання “Quick & Easy”. Самоущільнююче різьбове з’єднання. Поставляється окремо.

149 грн

Безпечне з’єднання

Як частина системи дощування L-подібний з’єднувач із зовнішньою різьбою 25 мм x 1/2 “може бути з’єднаний з різними дощувачами в кінці труби.

149 грн

Безпечне з’єднання

Як частина системи дощування L-подібний з’єднувач із зовнішньою різьбою 25 мм x 3/4 “може бути з’єднаний з різними дощувачами в кінці труби.

149 грн

Безпечне з’єднання

З’єднувач GARDENA 32 мм x 3/4 ” із внутрішньою різьбою – як частина системи дощування GARDENA – служить з’єднанням труби з колонкою GARDENA (арт. 2722-20), водозабірною колонкою (арт. 8250-20), фільтром центральним (арт. 1510-20 ) або висувним дощувачем S 80/300 (арт. 1566-29). За допомогою з’єднувача зрошувальна система може бути також з’єднана з домашнім водопостачанням. За допомогою запатентованої технології простого з’єднання “Quick & Easy” збірка або розбирання трубок відбувається без інструментів шляхом простого повертання різьбового з’єднання на 140 ° градусів. Для водонепроникності та безпечної експлуатації різьбове з’єднання самоущільнююче.

149 грн

Безпечне з’єднання

З’єднувач GARDENA 32 мм x 1 ” із внутрішньою різьбою – як частина системи дощування GARDENA – служить з’єднанням труби з коробками для клапана GARDENA V1 і V3 (арт. 1254-20 або 1255-20), з колонкою зі спіральним шлангом (арт. 8253-20 ). За допомогою з’єднувача зрошувальна система може бути також з’єднана з домашнім водопостачанням. За допомогою запатентованої технології простого з’єднання “Quick & Easy” збірка або розбирання трубок відбувається без інструментів шляхом простого повертання різьбового з’єднання на 140 ° градусів. Для водонепроникності та безпечної експлуатації різьбове з’єднання самоущільнююче.

149 грн

Безпечне з’єднання

З’єднувач GARDENA 32 мм x 1 ” іззовнішньою різьбою – як частина системи дощування GARDENA – служить з’єднанням труби з клапаном для поливу GARDENA (арт. 1278-20 або 1251-20). За допомогою з’єднувача зрошувальна система може бути також з’єднана з домашнім водопостачанням. З допомогою запатентованої технології простого з’єднання “Quick & Easy” збірка або розбирання трубок відбувається без інструментів шляхом простого повертання різьбового з’єднання на 140 ° градусів. Для водонепроникності та безпечної експлуатації різьбове з’єднання самоущільнююче.

159 грн

Безпечне з’єднання

Для з’єднання дощувачів на кінці трубки. За допомогою простої технології з’єднання “Quick & Easy”. Самоущільнююче різьбове з’єднання. Поставляється окремо.