Система Мікрокапельного Поливу

Отображение 1–12 из 67 результатов
719 грн

Поливайте та удобрюйте одразу

Дозатор для добрив GARDENA ідеально підходить для додавання рідкого добрива в систему мікрокрапельного поливу.

749 грн

Легке встановлення

Ідеально підходить для акуратного дозованого зрошення декоративних садів, а також, для овочевих і квіткових клумб. Спростіть для себе полив саду: дощувач осцилюючий OS 90 системи мікрополиву GARDENA Micro-Drip-System зрошує площі від 1 до 90 м². Налаштовується ширина струменя від 0.5 до 7 м, що налаштовує діапазон поливу від 1.5 до 13 м, а витрата води має плавне регулювання. 16 гнучких точних форсунок забезпечують особливо рівномірний розподіл води. Вбудований грязезащитний фільтр гарантує стійке безвідмовне зрошення. У комбінації з двома подовжувальними трубками (арт. 8363-20) дощувач осцилюючий може бути збільшений для поливу високих рослин зверху. Дощувач може бути закріплений на нерухомій поверхні за допомогою гвинтів. Він також може бути встановлений в грунті за допомогою направляючої (арт. 8328). Заглушка поставляється разом з дощувачем. Запатентована технологія швидкого приєднання Quick & Easy забезпечує особливо легку установку на сполучну трубку 13 мм (1/2 «). Це також сприяє простій заміні сполучної трубки.

149 грн

Легка зміна напрямку

З’єднувач L-подібний QE 1/2″ GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System та дозволяє точно змінити напрямок підключення труби.

150 грн

Легка зміна напрямку

З’єднувач L-подібний QE 3/16″ GARDENA є елементом системи мікрокраплинної поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для зміни напрямку подачі води. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання «Quick & Easy» встановлення з’єднувача надзвичайно просте. У комплект поставки входять десять L-подібних з’єднувачів.

149 грн

Зручне під’єднання шланга

З’єднувач GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для нарощування магістрального шланга. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання «Quick & Easy» встановлення з’єднувача надзвичайно просте. У комплект поставки входять три з’єднувача.

149 грн

Зручне під’єднання шланга

З’єднувач GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для нарощування подавального шланга. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання «Quick & Easy», встановлення з’єднувача надзвичайно просте. У комплект поставки входять десять з’єднувачів.

259 грн

Легкий перехід з одного шланга на інший

З’єднувач-перехідник Т-подібний GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для переходу з магістрального на подавальний шланг. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання «Quick & Easy», установка перехідника надзвичайно проста. У комплект поставки входять п’ять Т-подібних перехідників.

219 грн

Проста та безпечне встановлення розпилюючої насадки

З’єднувач Т-подібний для мікронасадок GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для кріплення мікронасадок на магістральному шлангу діаметром 13 мм (1/2 дюйма). Для встановлення з’єднувача потрібна напрямляюча (арт. 8328-20) або кріплення (арт. 8380-20). З’єднувач оптимально підходить для подовження мікронасадок при використанні надставки (арт. 1377-20). Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання «Quick & Easy» кріплення з’єднувача до магістрального шлангу діаметром 13 мм (1/2 дюйма) виконується надзвичайно просто. У комплект поставки входять п’ять Т-подібних з’єднувачів і одна заглушка.

149 грн

Легкий поділ магістрального шланга на кілька ліній

З’єднувач Т-подібний GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для поділу магістрального шланга на кілька ліній. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання «Quick & Easy» встановлення з’єднувача надзвичайно просте. У комплект поставки входять два Т-подібнх з’єднувача.

109 грн

Зручна і надійна установка мікронасадки

З’єднувач Т-подібний для мікронасадок GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для кріплення мікронасадок на шлангу подачі води 4,6 мм (3/16 дюйма) в парі з направляючою (арт. 8327-20) або кріпленнями ( Арт 8379-20). З’єднувач оптимально підходить для подовження мікронасадок при використанні надставки (арт. 1377-20). Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання «Quick & Easy» кріплення крапельниці до подавального шлангу діаметром 4,6 мм (3/16 дюйма) виконується особливо просто. У комплект поставки входять п’ять Т-подібних з’єднувачів і п’ять заглушок.

199 грн

Легке розгалуження магістрального шланга

З’єднувач Т-подібний GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для поділу подачі води на кілька ліній. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання «Quick & Easy», встановлення з’єднувача надзвичайно просте. У комплект поставки входять десять Т-подібних з’єднувачів.

169 грн

Легкий поділ магістрального шланга на кілька ліній

Хрестовина GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначена для поділу магістрального шланга на кілька ліній. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання «Quick & Easy», кріплення хрестовини до магістрального шлангу діаметром 13 мм (1/2 дюйма) виконується надзвичайно просто. У комплект поставки входять дві хрестовини.