Система Мікрокапельного Поливу

Відображаєтся 1–12 з 65 результатів
59 грн

Для закріплення труб на нерухомих поверхнях

Завдяки кріпленню GARDENA, труби мікрокрапельного поливу GARDENA можна легко і надійно закріпити на фіксованих поверхнях.

69 грн

Закріплення труб на фіксованій поверхні

Кріплення GARDENA призначене для простого і надійного закріплення шлангів системи мікрокрапельного поливу GARDENA на твердій поверхні. Також, кріплення використовується для фіксації мікронасадок на шланг подачі води діаметром 13 мм (4,6 / 16 дюйма). Кріплення в парі з Т-подібним з’єднувачем для мікронасадок (арт. 8332-20) і надставкою (арт. 1377-20) дозволяє регулювати висоту мікронасадок. Кріплення поставляються по 5 шт в комплекті.

99 грн

Закріпіть труби в ґрунті

Завдяки направляючій для кріплення GARDENA для труб, труби системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System можуть бути закріплені на землі. Крім того, направляюча для кріплення для труб дозволяє встановити фіксацію розпилювальної голівки в з’єднувальній трубі 13 мм (1/2 “).

99 грн

Закріпіть труби в ґрунті

Завдяки направляючій для кріплення GARDENA, труби стеми мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System можуть бути закріплені в грунті.

109 грн

Зручна і надійна установка мікронасадки

З’єднувач Т-подібний для мікронасадок GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для кріплення мікронасадок на шлангу подачі води 4,6 мм (3/16 дюйма) в парі з направляючою (арт. 8327-20) або кріпленнями ( Арт 8379-20). З’єднувач оптимально підходить для подовження мікронасадок при використанні надставки (арт. 1377-20). Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання “Quick & Easy” кріплення крапельниці до подавального шлангу діаметром 4,6 мм (3/16 дюйма) виконується особливо просто. У комплект поставки входять п’ять Т-подібних з’єднувачів і п’ять заглушок.

149 грн

Просте регулювання і перекриття потоку в шлангу подачі води

Кран запірний 4,6 мм (3/16 дюйма) GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для перекриття потоку в окремій лінії подачі води. Кран запірний дозволяє плавно регулювати режим поливу кругового мікродощувача. Завдяки запатентованої технології швидкого приєднання “Quick & Easy” встановлення крана надзвичайно просте. У комплект поставки входять два крана.

149 грн

Закріпіть труби в ґрунті

Кілочки для шлангів GARDENA надійно закріплюють трубу подачі системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-Systems у землі. Кілочки для шлангів також ідеально підходять для закріплення крапельних головок для поливу рослин в горщиках.

149 грн

Легкий поділ магістрального шланга на кілька ліній

З’єднувач Т-подібний GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для поділу магістрального шланга на кілька ліній. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання “Quick & Easy” встановлення з’єднувача надзвичайно просте. У комплект поставки входять два Т-подібнх з’єднувача.

149 грн

Легка зміна напрямку

З’єднувач L-подібний QE 1/2″ GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System та дозволяє точно змінити напрямок підключення труби.

149 грн

Зручне під’єднання шланга

З’єднувач GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для нарощування магістрального шланга. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання “Quick & Easy” встановлення з’єднувача надзвичайно просте. У комплект поставки входять три з’єднувача.

149 грн

Зручне під’єднання шланга

З’єднувач GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для нарощування подавального шланга. Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання “Quick & Easy”, встановлення з’єднувача надзвичайно просте. У комплект поставки входять десять з’єднувачів.

149 грн

Зручне закриття шланга

Заглушка GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначена для закриття магістрального каналу. . Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання “Quick & Easy” встановлення з’єднувача надзвичайно просте. У комплект поставки входять п’ять заглушок.