Система Для Чищення

Відображаєтся всі 7 результатів
359 грн 287 грн

Для видалення суттєвого забруднення

Обертальна насадка підвищує ефективність процесу миття з використанням мінімийки високого тиску GARDENA AquaClean Li 40/60. Струмінь води, що обертається, видаляє навіть стійкий бруд і без надмірних зусиль очищає, наприклад, зістарені під впливом атмосферних чинників або вкриті мохом поверхні.

719 грн

Для м’якого очищення великих поверхонь

Щітка для миття поверхонь Surface Cleaner підвищує ефективність процесу миття великих поверхонь (наприклад, садових доріжок або внутрішніх двориків) із використанням мінімийки високого тиску GARDENA AquaClean Li 40/60. Корпус щітки захищає користувача та речі навколо нього від бризок води.

829 грн

Для чищення важкодоступних ділянок

Подовжувач водопровідної ручки з шарніром GARDENA дозволяє інструментам системи GARDENA Cleansystem проникати навіть в важкодоступні місця. Його довжина становить 53 см; він призначений для подовження будь-яких водопровідних ручок Original GARDENA Cleansystem за допомогою простого, міцного і безпечного з’єднання з гвинтовим кріпленням. Точно налаштований колінчастий шарнір обертається на 45 ° в обидва боки, завдяки чому Ви зможете без зусиль обробляти важкодоступні зони – наприклад, дахи автобусів, фургонів або зимових садів.

1099 грн

Ручка водопровідна системи для чищення GARDENA

Ручка водопровідна GARDENA підходить до всіх оригінальних аксесуарів системи для чищення GARDENA. Ручка має пластикове покриття, приємне на дотик та зручне для захвату руками, що забезпечує приємну та легку роботу.

1249 грн

Легка иийка автомобілів

Комплект для миття машин GARDENA готовий до негайного використання. Миюча щітка GARDENA (арт. 5570-20), водопровідна ручка GARDENA 90 (арт. 5552-20) і шампунь GARDENA (арт. 1680) об’єднані в набір – і пропонуються за вигідною ціною. Комплект для миття машин GARDENA особливо добре підходить для м’якого і ефективного миття автомобілів і чутливих поверхонь. Практична особливість: повноповоротна миюча щітка з кроком 30 °. Для роботи без особливих зусиль і чудової адаптації до важкодоступних місць.

1989 грн

Коли треба чистити високо

Вам потрібна водопровідна ручка, яка дозволить дістати до найвищих точок? Правильний вибір – телескопічна водопровідна ручка GARDENA із ступінчастим регулюванням довжини в діапазоні від 155 до 260 см. Вона виготовлена ​​з високоякісного алюмінію, а тому відрізняється легкістю і міцністю. Проста, безпечна і надійна технологія з’єднання гвинтовим кріпленням дозволяє без зусиль приєднувати до ручки будь-які продукти Cleansystem. Працювати з цією ручкою дуже приємно: вона має зручне для захвату пластикове покриття, яке запобігає появі подряпин і не ковзає; крім того, її поверхня ніколи не буває холодною. Є можливість комфортного регулювання тиску і кількості води. Потік води змінюється плавно і може бути повністю перекритий. У водопровідну ручку вбудований практичний дозатор для засобів по догляду GARDENA (арт. 1680-20, 1682-20, 1684-20, 5730-20). У процесі роботи Ви можете використовувати чисту воду або воду з додаванням миючих засобів і засобів по догляду.

12359 грн 8649 грн

Потужний прилад для миття поза приміщенням без необхідності під’єднання до мережі електроживлення та джерела води

Переносна акумуляторна мінімийка високого тиску GARDENA AquaClean Li 40/60 призначена для ефективного миття та характеризується незначним рівнем шуму. Вона є дуже універсальною, оскільки оснащена знімним баком ємністю 14 літрів і не потребує під’єднання до джерела подавання води та мережі електроживлення. Під час виконання довготривалих робіт її можна використовуватися зі шлангом, який під’єднується за допомогою з’єднувача GARDENA. Залежно від типу виконуваних операцій тиск можна регулювати, щоби забезпечувати м’яке миття різних поверхонь. Спеціальний режим м’якого миття SoftClean гарантує максимальну тривалість роботи обладнання. У комплект постачання входить насадка з кутом подавання води 15° для видалення стійких забруднень, а також розпилювач для поливу рослин у важкодоступних місцях. Акумуляторна батарея GARDENA напругою 40 В і ємністю 2,6 А*год є простою в обслуговуванні та може заряджатися в будь-який час без створення ефекту пам’яті. Її також можна використовувати з іншими виробами серії GARDENA Heart Beat 40 В.