Система Для Чищення

Отображение 1–12 из 16 результатов
1229 грн

Легка иийка автомобілів

Комплект для миття машин GARDENA готовий до негайного використання. Миюча щітка GARDENA (арт. 5570-20), водопровідна ручка GARDENA 90 (арт. 5552-20) і шампунь GARDENA (арт. 1680) об’єднані в набір — і пропонуються за вигідною ціною. Комплект для миття машин GARDENA особливо добре підходить для м’якого і ефективного миття автомобілів і чутливих поверхонь. Практична особливість: повноповоротна миюча щітка з кроком 30 °. Для роботи без особливих зусиль і чудової адаптації до важкодоступних місць.

12359 грн

Потужний прилад для миття поза приміщенням без необхідності під’єднання до мережі електроживлення та джерела води

Переносна акумуляторна мінімийка високого тиску GARDENA AquaClean Li 40/60 призначена для ефективного миття та характеризується незначним рівнем шуму. Вона є дуже універсальною, оскільки оснащена знімним баком ємністю 14 літрів і не потребує під’єднання до джерела подавання води та мережі електроживлення. Під час виконання довготривалих робіт її можна використовуватися зі шлангом, який під’єднується за допомогою з’єднувача GARDENA. Залежно від типу виконуваних операцій тиск можна регулювати, щоби забезпечувати м’яке миття різних поверхонь. Спеціальний режим м’якого миття SoftClean гарантує максимальну тривалість роботи обладнання. У комплект постачання входить насадка з кутом подавання води 15° для видалення стійких забруднень, а також розпилювач для поливу рослин у важкодоступних місцях. Акумуляторна батарея GARDENA напругою 40 В і ємністю 2,6 А*год є простою в обслуговуванні та може заряджатися в будь-який час без створення ефекту пам’яті. Її також можна використовувати з іншими виробами серії GARDENA Heart Beat 40 В.

359 грн

Для видалення суттєвого забруднення

Обертальна насадка підвищує ефективність процесу миття з використанням мінімийки високого тиску GARDENA AquaClean Li 40/60. Струмінь води, що обертається, видаляє навіть стійкий бруд і без надмірних зусиль очищає, наприклад, зістарені під впливом атмосферних чинників або вкриті мохом поверхні.

819 грн

Для чищення важкодоступних ділянок

Подовжувач водопровідної ручки з шарніром GARDENA дозволяє інструментам системи GARDENA Cleansystem проникати навіть в важкодоступні місця. Його довжина становить 53 см; він призначений для подовження будь-яких водопровідних ручок Original GARDENA Cleansystem за допомогою простого, міцного і безпечного з’єднання з гвинтовим кріпленням. Точно налаштований колінчастий шарнір обертається на 45 ° в обидва боки, завдяки чому Ви зможете без зусиль обробляти важкодоступні зони — наприклад, дахи автобусів, фургонів або зимових садів.

1079 грн

Ручка водопровідна системи для чищення GARDENA

Ручка водопровідна GARDENA підходить до всіх оригінальних аксесуарів системи для чищення GARDENA. Ручка має пластикове покриття, приємне на дотик та зручне для захвату руками, що забезпечує приємну та легку роботу.

1959 грн

Коли треба чистити високо

Вам потрібна водопровідна ручка, яка дозволить дістати до найвищих точок? Правильний вибір — телескопічна водопровідна ручка GARDENA із ступінчастим регулюванням довжини в діапазоні від 155 до 260 см. Вона виготовлена ​​з високоякісного алюмінію, а тому відрізняється легкістю і міцністю. Проста, безпечна і надійна технологія з’єднання гвинтовим кріпленням дозволяє без зусиль приєднувати до ручки будь-які продукти Cleansystem. Працювати з цією ручкою дуже приємно: вона має зручне для захвату пластикове покриття, яке запобігає появі подряпин і не ковзає; крім того, її поверхня ніколи не буває холодною. Є можливість комфортного регулювання тиску і кількості води. Потік води змінюється плавно і може бути повністю перекритий. У водопровідну ручку вбудований практичний дозатор для засобів по догляду GARDENA (арт. 1680-20, 1682-20, 1684-20, 5730-20). У процесі роботи Ви можете використовувати чисту воду або воду з додаванням миючих засобів і засобів по догляду.

309 грн

Ефективне очищення

Якщо потрібна заміна — тканину для миття вікон GARDENA можна легко зняти з щіток для миття вікон GARDENA (арт 5564-20) завдяки застібці-липучці, а потім одягнути назад. Високоякісна тканина із мікрофібри дозволяє досягти чудового результату. Тканину для миття вікон можна прати в пральній машині при температурі 60 ° С. Миття вікон може бути таким простим!

149 грн

Найкраще для очищення фарбованих та пластикових поверхонь

Шампунь GARDENA спеціально розроблений для оригінальної системи GARDENA. Через поворотну рукоятку шампунь можна легко та точно дозувати.

669 грн

Щітка для чищення нерівних поверхонь

Щітка-скребок Comfort підключається до джерела води і може використовуватися з усіма водопровідними ручками Original GARDENA Cleansystem. Щітка-скребок GARDENA Comfort дозволяє видаляти навіть бруд. Щітка входить в число приладдя Original GARDENA Cleansystem, має робочу ширину 27 см і щетину різної довжини, що забезпечує особливу інтенсивність очищення нерівного покриття, стиків і щілин. Спеціальна плоска насадка з циркуляцією води і шкребок підвищують ефективність роботи. Щітка Comfort особливо добре підходить для ретельного очищення міцних поверхонь — мощених двориків, доріжок, під’їзних шляхів до гаражів і т. д. Щітка-шкребок GARDENA Comfort гарантує легкість і ефективність прибирання.

869 грн

Поворотна — для легкого чищення

Працювати з миючою щіткою GARDENA — одне задоволення. Щітка з подачею води має високоякісну щетину з кінського волоса і може підключатися до аксесуарів оригінальної системи GARDENA. Вона дозволяє м’яко і ефективно очищати чутливі поверхні — машини, автофургони і т. д. Вам потрібно всього лише підключити до миючої щітки одну з відповідних водопровідних ручок системи Original GARDENA Cleansystem. Щітка повертається в будь-яких напрямках з кроком 30 ° і без зусиль підлаштовується для налаштування зони, що очищується. Її робоча ширина складає 27 см.

869 грн

Для бездоганної чистоти Ваших вікон

За допомогою щітки для миття вікон GARDENA з мікрофіброю Ви отримуєте два продукти в одному: мікрофібра зволожує скляні поверхні, а склоочисник видаляє залишки води зі скла. Завдяки високоякісній мікрофібрі вікна можна легко очистити від бруду. А за допомогою склоочисника можна видалити із вікон залишки води без розводів. Мікрофібру можна легко зняти і випрати при температурі 60 ° в пральній машині. Шарнірне з’єднання можна зафіксувати так, щоб склоочисник можна було легко прикріпити. Сам склоочисник виконаний з високоякісної міцної гуми. Щітка може використовуватися з усіма оригінальними ручками для чищення комбісистеми GARDENA.

619 грн

Для обережного та ефективного чищення

Завдяки зручній ручній миючій щітці GARDENA прибирання стає виключно простим заняттям. Ручна миюча щітка з подачею води має плоску і легку головку, без праці проникає у вузькі місця, а також м’яко і ефективно очищає чутливі поверхні — наприклад, садові меблі, гаражні двері, автомобілі і т. Д. Ручна миюча щітка має високоякісну щетину з кінського волоса і може підключатися до приладдя Original GARDENA System. Зручне плавне регулювання інтенсивності потоку і припинення подачі води здійснюється однією рукою. Потік води буде повністю відповідати Вашим вимогам. Смуга з м’якого пластику по периметру щітки запобігає появі подряпин. Для ефективного очищення можна додатково використовувати мильні олівці GARDENA. Прибирання може бути таким простим!