Штроборіз Dnipro-M GC-182W ДНІПРО-М

Артикул: 82052000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
2898 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Штроборіз Dnipro-M GC-182W призначений для виконання штроб шириною до 30 мм та глибиною до 35 мм, що робить його оптимальним вибором для електромонтажу, прокладання проводів та комунікацій. Дана модель підійде як для рідких домашніх ремонтів, так і для щоденної роботи до 8 годин на добу.

  Особливості моделі
  Штроборіз GC-182W має можливість сухого (з підключенням до пилососу) та вологого (з подачею води в ріжучу зону) штробування двома ріжучими дисками. Наявність поворотної ручки та ваги в 3.7 кг дають високу маневреність та зручність у використанні у будь-якому положенні.

  Потужність
  Двигун потужністю 1800 Вт з легкістю виконає штробу 30х30 мм довжиною 1 м у цеглі за 11.4 сек.

  Комфорт в роботі
  Поворотна головна та двопозиційна додаткова рукоятка дають можливість зручно працювати у будь-яких положеннях, а опорна платформа та кнопка фіксації у ввімкненому положенні придають зручності у довготривалій роботі.

  Надійність
  До стандартів захисту (пилозахисні підшипники типу RS, лакове покриття обмотки двигуна, компаундна заливка контактної зони колектора) у моделі GC-182W встановлена пилозахисна кнопка та додатковий армований захист двигуна, який оберігає обмотку від пошкодження під час роботи.

 • Характеристики
  Діаметр круга
  Функція мокрого різу

  Регулятор обертів
  Потужність
  Діаметр диска
  Кількість ріжучих дисків

  Ширина різу
  Посадковий діаметр диску
  Тип різу
  Регулятор глибини різу
  Система пиловідведення

  Плавний пуск
  Підтримка обертів
  Поворотна ручка

  Значення вібрації a h
  Довжина мережевого кабелю
  Вага