Шланги

Отображение 1–12 из 50 результатов
1339 грн

Душ з подвійною функцією: м’яке розпилення або мілкодисперсний туман

Душ на свіжому повітрі може бути таким приємним! Наявність гострого кінця штанги дозволяє встановлювати душ садовий GARDENA Duo безпосередньо в землю або в опору садової парасольки. Два режими струменя на вибір: дбайливе розпилення з широкою зоною охоплення або плавно регульоване мілкодисперсне розпилення для чудової свіжості. Простим натисненням на кнопку можна плавно відрегулювати висоту розташування розпилюючої головки в залежності від зросту користувача. Регулюючий і запірний вентилі дозволяють налаштовувати напір води відповідно до бажання користувача.

949 грн

Приємний душ в саду

Садовий душ GARDENA Solo подарує Вам відчуття свіжості в спекотні дні. Загострена внизу штанга дозволяє закріпити душ безпосередньо в землі або в опорі садового зонтика. Простим натисканням кнопки можна плавно відрегулювати висоту розташування залежно від зросту користувача. Регулюючий і запорний вентилі дозволяють налаштувати напір води відповідно до бажання користувача. Завдяки м’якому розпиленню, Ви отримаєте максимум задоволення.

1899 грн

Зручний душ для саду

Завдяки садовому душу GARDENA Trio, приймати душ в саду так само комфортно, як і у ванній кімнаті. Тринога дозволяє легко встановлювати душ в будь-якому місці. Гнучка знімна головка душа зі шлангом довжиною 1,3 м полегшує процес прийняття душу прямо в саду. Передбачено два режими струменя: м’яке розпилення з широкою зоною охоплення або плавно регульоване мілкодисперсне розпилення для чудової свіжості. Простим натисненням на кнопку можна плавно відрегулювати висоту розташування головки в залежності від зросту користувача. Регулюючий і запірний вентилі дозволяють налаштовувати напір води відповідно до бажання користувача.

509 грн

Набір для поливу із швидким підключенням шланга до крана

Набір для поливу Classic — це ідеальний стартовий комплект для поливу. У цьому наборі є всі оригінальні фітинги системи GARDENA та класичний розбризкувач, тому Ви можете негайного приступити до використання.

300 грн

Невелика компактна модель. Елементи з м’якого пластику дозволяють легко утримувати інструмент. Ідеальний варіант для очищення і поливу. Є можливість налаштування на режим дрібнодисперсного розпилення. Два режими поливу: сильний струмінь і мілкодисперсне розпилення. Курок з елементами з м’якого пластику для додаткової зручності.

509 грн

Шланг з ПВХ, 20 м

Садовий шланг GARDENA Basic, прекрасно зберігає свою форму завдяки високоякісному текстильному армуванню. У шланга відсутні фталати і важкі метали, а стійкість до УФ-випромінювання дозволяє зберігати шланг на вулиці. Шланг GARDENA Basic оптимально поєднується з елементами базової системи Original GARDENA System. Ідеально підходить для помірної інтенсивності використання. Тиск розриву: 20 бар.

929 грн

Шланг з ПВХ, 25 м

Садовий шланг GARDENA Basic, прекрасно зберігає свою форму завдяки високоякісному текстильному армуванню. Шланг не містить фталатів і важких металів, а стійкість до УФ-випромінювання дозволяє зберігати шланг на вулиці. Шланг GARDENA Basic оптимально поєднується з елементами базової оригінальної системи GARDENA. Ідеально підходить для помірної інтенсивності використання. Тиск розриву: 20 бар.

849 грн

Шланг з ПВХ, 15 м, з системою фітингів

Садовий шланг GARDENA Basic, прекрасно зберігає свою форму завдяки високоякісному текстильному армуванню. У складі шланга відсутні фталати і важкі метали, а стійкість до УФ-випромінювання дозволяє зберігати шланг на вулиці. Шланг GARDENA Basic оптимально поєднується з елементами базової оригінальної системи GARDENA. Ідеально підходить для помірної інтенсивності використання. Тиск розриву: 20 бар.

569 грн

Шланг з ПВХ

Шланг GARDENA Classic, завдяки використанню високоякісного текстилю, стійкий до тиску і зберігає свою форму, в ньому відсутні фталати і важкі метали, а також він несприйнятливий до УФ-випромінювання. Якщо необхідно, то шланг може планомірно доповнюватись системою фітингів Original GARDENA і сполучними пристроями. Це найкращі передумови для зручного і гнучкого використання в Вашому саду. Тиск розриву: 22 Бар. Гарантія: 12 років.