Шланги

Отображение 1–12 из 36 результатов
1339 грн

Душ з подвійною функцією: м’яке розпилення або мілкодисперсний туман

Душ на свіжому повітрі може бути таким приємним! Наявність гострого кінця штанги дозволяє встановлювати душ садовий GARDENA Duo безпосередньо в землю або в опору садової парасольки. Два режими струменя на вибір: дбайливе розпилення з широкою зоною охоплення або плавно регульоване мілкодисперсне розпилення для чудової свіжості. Простим натисненням на кнопку можна плавно відрегулювати висоту розташування розпилюючої головки в залежності від зросту користувача. Регулюючий і запірний вентилі дозволяють налаштовувати напір води відповідно до бажання користувача.

949 грн

Приємний душ в саду

Садовий душ GARDENA Solo подарує Вам відчуття свіжості в спекотні дні. Загострена внизу штанга дозволяє закріпити душ безпосередньо в землі або в опорі садового зонтика. Простим натисканням кнопки можна плавно відрегулювати висоту розташування залежно від зросту користувача. Регулюючий і запорний вентилі дозволяють налаштувати напір води відповідно до бажання користувача. Завдяки м’якому розпиленню, Ви отримаєте максимум задоволення.

1899 грн

Зручний душ для саду

Завдяки садовому душу GARDENA Trio, приймати душ в саду так само комфортно, як і у ванній кімнаті. Тринога дозволяє легко встановлювати душ в будь-якому місці. Гнучка знімна головка душа зі шлангом довжиною 1,3 м полегшує процес прийняття душу прямо в саду. Передбачено два режими струменя: м’яке розпилення з широкою зоною охоплення або плавно регульоване мілкодисперсне розпилення для чудової свіжості. Простим натисненням на кнопку можна плавно відрегулювати висоту розташування головки в залежності від зросту користувача. Регулюючий і запірний вентилі дозволяють налаштовувати напір води відповідно до бажання користувача.

509 грн

Набір для поливу із швидким підключенням шланга до крана

Набір для поливу Classic — це ідеальний стартовий комплект для поливу. У цьому наборі є всі оригінальні фітинги системи GARDENA та класичний розбризкувач, тому Ви можете негайного приступити до використання.

300 грн

Невелика компактна модель. Елементи з м’якого пластику дозволяють легко утримувати інструмент. Ідеальний варіант для очищення і поливу. Є можливість налаштування на режим дрібнодисперсного розпилення. Два режими поливу: сильний струмінь і мілкодисперсне розпилення. Курок з елементами з м’якого пластику для додаткової зручності.

509 грн

Шланг з ПВХ, 20 м

Садовий шланг GARDENA Basic, прекрасно зберігає свою форму завдяки високоякісному текстильному армуванню. У шланга відсутні фталати і важкі метали, а стійкість до УФ-випромінювання дозволяє зберігати шланг на вулиці. Шланг GARDENA Basic оптимально поєднується з елементами базової системи Original GARDENA System. Ідеально підходить для помірної інтенсивності використання. Тиск розриву: 20 бар.

929 грн

Шланг з ПВХ, 25 м

Садовий шланг GARDENA Basic, прекрасно зберігає свою форму завдяки високоякісному текстильному армуванню. Шланг не містить фталатів і важких металів, а стійкість до УФ-випромінювання дозволяє зберігати шланг на вулиці. Шланг GARDENA Basic оптимально поєднується з елементами базової оригінальної системи GARDENA. Ідеально підходить для помірної інтенсивності використання. Тиск розриву: 20 бар.

849 грн

Шланг з ПВХ, 15 м, з системою фітингів

Садовий шланг GARDENA Basic, прекрасно зберігає свою форму завдяки високоякісному текстильному армуванню. У складі шланга відсутні фталати і важкі метали, а стійкість до УФ-випромінювання дозволяє зберігати шланг на вулиці. Шланг GARDENA Basic оптимально поєднується з елементами базової оригінальної системи GARDENA. Ідеально підходить для помірної інтенсивності використання. Тиск розриву: 20 бар.

569 грн

Шланг з ПВХ

Шланг GARDENA Classic, завдяки використанню високоякісного текстилю, стійкий до тиску і зберігає свою форму, в ньому відсутні фталати і важкі метали, а також він несприйнятливий до УФ-випромінювання. Якщо необхідно, то шланг може планомірно доповнюватись системою фітингів Original GARDENA і сполучними пристроями. Це найкращі передумови для зручного і гнучкого використання в Вашому саду. Тиск розриву: 22 Бар. Гарантія: 12 років.

1439 грн

Шланг з ПВХ

Шланг GARDENA Classic, завдяки використанню високоякісного текстилю, стійкий до тиску і зберігає свою форму, в ньому відсутні фталати і важкі метали, а також він несприйнятливий до УФ-випромінювання. Якщо необхідно, то шланг може планомірно доповнюватись системою фітингів Original GARDENA і сполучними пристроями. Це найкращі передумови для зручного і гнучкого використання в Вашому саду. Тиск розриву: 22 Бар. Гарантія: 12 років.

1199 грн

Стартовий комплект з кронштейном та шлангом

Цей комплект дозволяє негайно приступити до роботи. У нього входить настінний кронштейн GARDENA (арт. 241), 20-метровий шланг 13 мм (1/2 «), всі необхідні з’єднувальні елементи і наконечник для поливу. Шланг стійкий до впливу тиску води і зберігає свою форму (тиск розриву 22 бар) . Цей шланг дозволить поливати багато і протягом тривалого часу. На час зберігання просто намотайте його на настінний кронштейн. Завжди готовий до використання. На кронштейні розташовані практичні кріплення для насадок для поливу, обприскувачів, конекторів. Всі деталі в легкому доступі. Для справжнього задоволення під час поливу!

999 грн

Шланг з ПВХ, 20 м, з системою фітингів

Такий комплект складається із шланга GARDENA Classic разом з різноманітними фітингами GARDENA System. Стійкий до тиску шланг прекрасно зберігає свою форму завдяки високоякісному текстильному армуванню, в ньому відсутні фталати і важкі метали, а також, такий шланг несприйнятливий до УФ-випромінювання. Склад набору: 1 х Штуцер різьбовий, 1 х Адаптер, 1 х Конектор стандартний, 1 х Конектор з автостопом і наконечник для поливу.