Шланг високого тиску Vitals Master 200Bar/ 7м VITALS

627 грн
В наличии
 • Описание

  Шланг високого тиску Vitals 200Bar призначений для швидкого і надійного підключення розпилювального пристрою, наприклад — крана-пістолета, до напірної магістралі мийок Vitals і Vitals Master або минимоек інших марок.

  Цей шланг гарантовано витримує тиск до 200 бар. Внутрішній діаметр шланга — 8 міліметрів, що забезпечує високу пропускну здатність. Довжина шланга 7 метрів, що дозволяє мити великі об’єкти, наприклад, позашляховик або мікроавтобус, при цьому не переміщуючи мийку по майданчику. За конструкцією шланг високого тиску Vitals 200Bar є товстостінний еластичний трубопровід з полімерного матеріалу в обплетенні із полівінілхлориду з тканинним зовнішнім захисним покриттям. Шланг армований спіральною дротяною навивкою із нержавіючої сталі.

  Така конструкція зберігає необхідну гнучкість шланга, при цьому забезпечує високу механічну міцність, стабільність його геометричних параметрів при стисненні, вигині і розтягуванні, перешкоджає заламуванню під час перегинання  і зминанню при зовнішньому впливі. На обох кінцях шланга змонтовані швидкорознімні штуцери системи Quick Connect, що дозволяють одним рухом і без застосування інструментів здійснювати підключення та відключення шланга від муфти мийки або розпилювача.

 • Характеристики
  Робочий тиск, bar

  Довжина, м