Радіоприймачі

Отображаются все 6 результатов
3258,12 грн

Акумуляторний радіоприймач для будівельного майданчика METABO R 12-18 (600776850) Міцний і компактний радіоприймач для будівельного майданчика AM/FM Робота з усіма акумуляторними блоками зі слайдовим кріпленням Metabo від 12 В до 18 В або від електромережі Збереження налаштувань каналів AM/FM Кабель живлення зі штепсельним роз’ємом Цифровий DSP-тюнер із підсвічуванням LCD-дисплея й автоматичним пошуком радіостанцій Гнучка антена Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

4379,04 грн 3025 грн

Акумуляторний радіоприймач для будівельного майданчика METABO R 12-18 BT (600777850) Міцний і компактний радіоприймач для будівельного майданчика AM/FM із Bluetooth дозволяє слухати музику із смартфону або планшета без дротів Робота з усіма акумуляторними блоками зі слайдовим кріпленням Metabo від 12 В до 18 В або від електромережі Збереження налаштувань каналів AM/FM Кабель живлення зі штепсельним роз’ємом Цифровий DSP-тюнер із підсвічуванням LCD-дисплея й автоматичним пошуком радіостанцій Гнучка антена Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

4488 грн 3463 грн

Акумуляторний радіоприймач для будівельного майданчика METABO R 12-18 DAB+ BT (600778850) Міцний радіоприймач із цифровим прийомом DAB+, відмінною якістю звучання та багатьма додатковими функціями Завдяки Bluetooth можна слухати музику із смартфону або планшета без дротів Робота з усіма акумуляторними блоками зі слайдовим кріпленням Metabo від 12 В до 18 В або від електромережі Збереження налаштувань каналів AM/FM Кабель живлення зі штепсельним роз’ємом Цифровий DSP-тюнер із підсвічуванням LCD-дисплея й автоматичним пошуком радіостанцій Гнучка антена Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.