ЛІДЕР КОМПРЕСОР

Відображаєтся 1–12 з 84 результатів
3221 грн

Компресора даної серії призначені, в основному, для використання в побутових цілях для постачання стисненим повітрям пневмоінструменту, фарбопультів і ін. З нерегулярним (невеликим) споживанням воздуха.Могут також використовуватися на невеликих СТО, пресовому обладнанні і др.потребітелях з невеликими робочими інтервалами. Обладнані автоматикою, редукційним і запобіжним клапаном.

6336 грн

Компресора даної серії призначені, в основному, для використання в побутових цілях для постачання стисненим повітрям пневмоінструменту, фарбопультів і ін. З нерегулярним (невеликим) споживанням воздуха.Могут також використовуватися на невеликих СТО, пресовому обладнанні і др.потребітелях з невеликими робочими інтервалами. Обладнані автоматикою, редукційним і запобіжним клапаном.

10605 грн

Поршневий компресор Лідер ВКП F AB 360-10-50А з ремінним приводом. Висока якість і виняткова надійність досягається за рахунок застосування високоякісних компресорних блоків компанії FINI (Італія).

11229 грн

Поршневий компресор Лідер ВКП F АВ 360-10-100A з ремінним приводом. Висока якість і виняткова надійність досягається за рахунок застосування високоякісних компресорних блоків компанії FINI (Італія).

11260 грн

Поршневий компресор Лідер ВКП F AB 360-10-50 з ремінним приводом. Висока якість і виняткова надійність досягається за рахунок застосування високоякісних компресорних блоків компанії FINI (Італія).

11634 грн

Поршневий компресор Лідер ВКП F AB 360-10-100 з ремінним приводом. Висока якість і виняткова надійність досягається за рахунок застосування високоякісних компресорних блоків компанії FINI (Італія).

11634 грн

Поршневий компресор Лідер ВКП F AB 360В-10-100Aс ремінним приводом. Висока якість і виняткова надійність досягається за рахунок застосування високоякісних компресорних блоків

12170 грн

Поршневий одноступінчатий компресор, з ремінним приводом. Дана модель дозволяє домогтися максимальної продуктивності при мінімальній потужності ел.двігателя.

12410 грн

Оптимально компресори серії «ВПК Air Force» призначені як для побутового, так і для промислового використання при вирішенні найрізноманітніших завдань. Компресора даної серії успішно використовуються на невеликих виробничих ділянках, вони застосовуються в автосервісах при проведенні фарбувальних робіт, в будівництві, при виробництві меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях. У компресорах даної серії застосовуються стискають блоки з однією або двома ступенями стиснення. Всі компресори серії «ВКП LB air force» обладнані реле тиску (пресcостатом або пультом управління), які дозволяють використовувати обладнання в автоматичному режимі. Поршневі компресори серії «ВКП LB air force» завдяки використанню високоякісних комплектуючих відрізняються високою надійністю компресорних блоків. Обсяг ресивера – 50 л; Кількість циліндрів / ступені стисканням – 2/1; Продуктивність, вхід – 420л / хв; Продуктивність, вихід – 340 л / хв; Тиск нагнітання (мax) – 10 атм; Потужність прив. електродвигуна – 2,0 кВт; Напруга харчування – 380; Macca – 70кг; Габаритні розміри ДхШхВ – 850x 400x 770 мм.

12622 грн

Поршневий маслозаповнені одноступінчатий компресор Лідер ВКП LB 340-10-50 з ремінним приводом. Призначений для постачання стисненим повітрям пневматичного обладнання в автосервісі, при проведенні будівельних та фарбувальних робіт, упаковці та багатьох інших.

12730 грн

Оптимально компресори серії «ВПК Air Force» призначені як для побутового, так і для промислового використання при вирішенні найрізноманітніших завдань. Компресора даної серії успішно використовуються на невеликих виробничих ділянках, вони застосовуються в автосервісах при проведенні фарбувальних робіт, в будівництві, при виробництві меблів, пакувальних матеріалів і в багатьох інших галузях. У компресорах даної серії застосовуються стискають блоки з однією або двома ступенями стиснення. Всі компресори серії «ВКП LB air force» обладнані реле тиску (пресcостатом або пультом управління), які дозволяють використовувати обладнання в автоматичному режимі. Поршневі компресори серії «ВКП LB air force» завдяки використанню високоякісних комплектуючих відрізняються високою надійністю компресорних блоків. Обсяг ресивера – 100 л; Кількість циліндрів / ступені стисканням – 2/1; Продуктивність, вхід – 420л / хв; Продуктивність, вихід – 340 л / хв; Тиск нагнітання (мax) – 10 атм; Потужність прив. електродвигуна – 2,0 кВт; Напруга харчування – 380; Macca – 85кг; Габаритні розміри ДхШхВ – 1150x490x850 мм.

14030 грн

Поршневий маслозаповнений одноступінчатий компресор Лідер LB 340-10-100 з ремінним приводом. Призначений для постачання стисненим повітрям пневматичного обладнання в автосервісі, при проведенні будівельних та фарбувальних робіт, упаковці та багатьох інших.