GARDENA

Відображаєтся 71 результат
69 грн

Пружина до секаторів

105 грн

Безпечне з’єднання

З’єднувач GARDENA 25 мм x 1 “із внутрішньою різьбою, як частина системи дощування GARDENA, служить для підключення трубопроводу.Із з’єднувачем система дощування також може бути безпосередньо підключена до внутрішнього водопостачання.

119 грн

Штуцер для різьбових кранів

Цей гвинтовий штуцер GARDENA дозволяє закріпити садовий шланг до крана. Легке та зручне керування завдяки спеціальній формі штуцера.

119 грн

Штуцер для різьбових кранів

Цей гвинтовий штуцер GARDENA дозволяє закріпити садовий шланг до крана. Легке та зручне керування завдяки спеціальній формі штуцера.

126 грн

Безпечне з’єднання

З’єднувач GARDENA 25 мм x 3/4 “із внутрішньою різьбою, як частина системи дощування GARDENA, служить для з’єднання труб. Із з’єднувачем система дощування також може бути безпосередньо підключена до внутрішнього водопостачання.

131 грн

Для збільшення обсягу води, що подається

Штуцер різьбовий Profi Maxi-Flow GARDENA оптимально підходить для нарощування шлангів, а також, може використовуватися з насосами. Він дозволяє приєднувати шланг з конектором до водопровідного крану. Штуцер легко нагвинчується на водопровідний кран. Штуцер призначений для водопровідних кранів з різьбою 33,3 мм (G 1 дюйм), а також, будь-яких насосів GARDENA (за винятком насосів арт. 1490-20 і 1466-20).

131 грн

Зручна і надійна установка мікронасадки

З’єднувач Т-подібний для мікронасадок GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для кріплення мікронасадок на шлангу подачі води 4,6 мм (3/16 дюйма) в парі з направляючою (арт. 8327-20) або кріпленнями ( Арт 8379-20). З’єднувач оптимально підходить для подовження мікронасадок при використанні надставки (арт. 1377-20). Завдяки запатентованій технології швидкого приєднання “Quick & Easy” кріплення крапельниці до подавального шлангу діаметром 4,6 мм (3/16 дюйма) виконується особливо просто. У комплект поставки входять п’ять Т-подібних з’єднувачів і п’ять заглушок.

149 грн

Для компактного під’єднання клапанів. Просте нарізне сполучення. Поставляється окремо.

149 грн

Безпечне з’єднання

Як частина системи дощування L-подібний з’єднувач із зовнішньою різьбою 25 мм x 1/2 “може бути з’єднаний з різними дощувачами в кінці труби.

149 грн

Безпечне з’єднання

Як частина системи дощування L-подібний з’єднувач із зовнішньою різьбою 25 мм x 3/4 “може бути з’єднаний з різними дощувачами в кінці труби.

149 грн

Поливайте довгі та вузькі ділянки

Мікродощувач кінцевий стрічковий GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для поливу вузьких довгих ділянок. Мікродощувач кінцевий стрічковий прекрасно працює в парі з мікродощувачем стрічковим. Площа поливу близько 0,6 м х 2,75 м. Підвищити рівень розташування мікродощувача можна за допомогою надставки (арт. 1377-20). Дальність дії мікродощувача також регулюється за допомогою запірного крана (арт. 1374-20). У комплект поставки входять п’ять кінцевих мікродощувачів.

149 грн

Поливайте довгі та вузькі ділянки

Мікродощувач стрічковий GARDENA є елементом системи мікрокрапельного поливу GARDENA Micro-Drip-System і призначений для поливу довгих вузьких ділянок. Площа поливу близько 0,6 м х 5,5 м. Підвищити рівень розташування мікродощувача можна за допомогою надставки (арт. 1377-20). Дальність дії мікродощувача також регулюється за допомогою запірного крана (арт. 1374-20). У комплект поставки входять п’ять мікродощувачів.