Пристрої Керування Поливом

Відображаєтся 1–12 з 16 результатів
59 грн

Для з’єднання клапанів поливу з боку вихідних отворів у комбінації з 4-подібним з’єднувачем / Т- і L-подібним. Поставляється без упаковки.

69 грн

Для з’єднання клапанів поливу з боку вихідних отворів у комбінації з 4-подібним з’єднувачем / Т- і L-подібним. Поставляється без упаковки.

79 грн

Для блокування вихідних отворів, які не передбачається використовувати. Можна комбінувати з конектором, арт. 2753. Поставляється без упаковки.

149 грн

Для компактного під’єднання клапанів. Просте нарізне сполучення. Поставляється окремо.

149 грн

Для компактного під’єднання клапанів. Просте нарізне сполучення. Поставляється окремо.

199 грн

Для компактного під’єднання клапанів. Просте нарізне сполучення. Поставляється окремо.

309 грн

Для швидкого і заощаджуючого простір з’єднання 4-х клапанів. Просте різьбове сполучення. 3 шт x 1 ” з внутрішн різьбленням і 1 шт x 1 “із зовнішнім різьбленням. Поставляються без упаковки.

359 грн

Морозостійкий

Як частина системи дощування GARDENA, дренажний клапан GARDENA захищає систему, встановлену під землею, від пошкоджень в результаті морозу. Це відбувається через автоматичний дренаж, коли система виведена з експлуатації. Клапан відкривається, коли тиск води нижче ок. 0,2 бар в системі. Дренажні клапани повинні бути встановлені в самій нижній точці системи поливу і для безпечного дренажу встановлені в коробці промитого крупного гравію.

679 грн

Практичний початок трубопровідної та спринклерної системи

Вхідна колонка GARDENA з’єднує кран з підземною системою поливу GARDENA або трубопроводом GARDENA. Якщо підключений зрошувальний клапан або водопровідний конектор, з’єднання шланга знаходиться під постійним тиском. У цьому випадку з’єднання шланга має бути стабілізовано тиском за допомогою перехідної частини.

1080 грн

Гнучке розширення системи

Додатковий модуль GARDENA 2040 Comfort дозволяє підключити до системи управління поливом 4040 modular GARDENA Comfort 4040 modular додатково дванадцять клапанів. До одного модуля може бути приєднано не більше двох клапанів для поливу 24 В. Додатковий модуль може використовуватися поза приміщеннями і передбачає підключення до центрального модуля через простий з’єднувач.

1359 грн

Надійна технологія управління

Клапан для поливу 24 В GARDENA призначений для забезпечення роботи систем управління поливом 4040 modular, 4030 і 6030 (арт. 1276-20, 1283-20, 1284-20), а також додаткового модуля Comfort (арт. 1277-20). Для під’єднання елементів передбачена внутрішня різьба 1 дюйм. При необхідності передбачена можливість відкриття / закриття клапана вручну, при цьому полив може починатися і припинятися незалежно від дії автоматичної системи управління поливом. Вбудований фільтр, який самоочищується, гарантує безвідмовну роботу пристрою. Клапан для поливу 24 В GARDENA розрахований на робочий тиск 0,5-12 бар.

3150 грн

Комфортний автоматичний полив

Таймер подачі води С1030 plus GARDENA MultiControl прикріплений до крану і управляє автоматичним поливом Вашого саду, наприклад, дощувачами, системами капельного зрошення, такими як Micro-Drip-System, або GARDENA Sprinklersystem. Програмування часу полива просте: функції можна вибрати одним натисненням кнопки. Завдяки інтуїтивно зрозумілій роботі та покроковому показі всіх даних на дисплеї програмування та підключення є дуже простим.