Повітродувка акумуляторна AL-KO LBV 4090

4199 грн
В наличии
 • Описание
  • Працює незалежно, без кабельних підключень
  • Роздуває і всмоктує листя в комплексі
  • Висока швидкість повітряного потоку для потужної роботи
  • Потужність повітряного потоку зручно регулюється за допомогою поворотного регулятора
  • За допомогою поворотного перемикача виконується просте перемикання між режимами всмоктування і роздування
  • Заряд акумулятора дозволяє працювати до 20 хв. (акумулятор і зарядний пристрій не входять в комплект поставки)
  • В комплект входить мішок-сміттєзбірник і наплічний ремінь

  Наша акумулятора повітродувка-пилосос дозволяє без зайвих зусиль прибирати сухе листя з рівної поверхні.

  Акумуляторна повітродувка-пилосос AL-KO LBV 4090

  Робота в саду з акумуляторною повітродувкою-пилососом AL-KO LBV 4090 з потужною літій-іонною акумуляторною батареєю 40V приносить суцільне задоволення, пристрій працює без кабельних підключень, без зайвих зусиль. Мобільний пристрій забезпечує простий спосіб роботи без набридливих кабелів для підключення до електромережі, працює без бензинового двигуна, тому під час роботи немає викидів шкідливих речовин в атмосферу. Більш гнучкий для роботи в саду, забезпечує просте і легке перемикання з режиму всмоктування в режим роздування.

  Технічні характеристики акумуляторної повітродувки-пилососа AL-KO LBV 4090

  Акумуляторна повітродувка-пилосос AL-KO LBV 4090 працює зі швидкістю повітряного потоку від 150 до 200 км/год та об’ємним потоком 350 м3/год. При цьому регулювання виконується за безступінчастим принципом за допомогою поворотного регулятора, яким доволі просто користуватись під час роботи повітродувки. Це дозволяє забезпечити оптимальне дозування повітряного потоку під час роботи. Завдяки зручному наплічному ременю і робочим коліщаткам при роботі з повітродувкою-пилососом не потрібно докладати надмірних зусиль. Потужна літій-іонна акумуляторна батарея 40V гарантує тривалий час роботи впродовж 20 хв.

  Купити акумуляторну повітродувку-пилосос AL-KO LBV 4090 або знайти альтернативи

  Акумуляторну повітродувку-пилосос AL-KO LBV 4090 можна придбати безпосередньо в нашому Інтернет-магазині або у нашого дилера. Це ідеальний інструмент для приємної роботи у саду, без кабельних підключень та без зайвих зусиль.

  Якщо Ви бажаєте придбати пристрій з меншою акумуляторною батареєю, ми рекомендуємо Вам акумуляторну повітродувку-пилосос AL-KO LBV 2060 з 20-вольтною акумуляторною батареєю.

  Акумуляторна батарея пристрою також сумісна з іншими пристроями родини акумуляторів Energy Flex, призначеними для інших садових робіт. Просто вставте акумуляторну батарею в гніздо і працюйте далі.

  Наші переваги для Вас:

  2 роки гарантії від виробника, яка включає також гарантію на акумуляторну батарею цього пристрою.

 • Характеристики
  Напруга живлення
  Вага
  Об'ємний потік
  Гарантія
  Країна бренду