Повітродувка акумуляторна AL-KO LB 4060

2299 грн
В наличии
 • Описание
  • Працюйте без кабелів та незалежно
  • Робота без втоми завдяки малій вазі
  • Висока швидкість повітря для потужної роботи
  • Зручно регульований потік повітря за допомогою поворотного управління
  • Час роботи до 40 хв на один заряд акумулятора (акумулятор та зарядний пристрій не включені в комплект поставки)

  За допомогою нашої акумуляторної повітродувки Ви можете легко видалити сухе листя з рівних поверхонь.

  Акумуляторна повітродувка AL-KO LB 4060

  Акумуляторна повітродувка AL-KO LB 4060 з потужним 40-вольтовим літій-іонним акумулятором пропонує Вам бездротове та безпроблемне садівництво. Мобільний пристрій дозволяє гнучко працювати без дратівливих силових кабелів, без бензину і, таким чином, також без вихлопних газів. Насадки можна легко демонтувати, а це означає, що повітродувки можуть зберігатися зручно та економлячи місце.

  Технічні характеристики акумуляторної повітродувки AL-KO LB 4060

  Акумуляторна повітродувка AL-KO LB 4060 працює зі швидкістю повітря від 115 до 250 км/год та з об’ємним потоком 330 м³ / год. Управління безступінчасто змінюється за допомогою поворотного регулятора, яким можна легко управляти під час роботи. Це забезпечує оптимальне дозування повітряного потоку під час роботи. Вага всього 3,6 кг (з акумулятором) можлива невтомна робота з повітродувкою. Напруга акумулятора становить 40 вольт, що забезпечує робочий час від 30 до 40 хвилин. Гнучка у використанні завдяки двом насадкам, що входять у комплект поставки.

  Купити акумуляторну повітродувку AL-KO LB 4060 або знайти альтернативи

  Ви можете придбати акумуляторну повітродувку AL-KO LB 4060 безпосередньо у нашому інтернет-магазині або у одного з наших спеціалізованих дилерів. Це ідеальний партнер для бездротового та безпроблемного ведення садівництва.

  Якщо Вам потрібен пристрій з меншим акумулятором, ми рекомендуємо акумуляторну повітродувку AL-KO LB 2060 з акумулятором на 20 вольт. p>

  За допомогою інших пристроїв із родини EnergyFlex Ви також можете використовувати акумулятор пристрою для інших садових робіт. Просто вставте акумулятор у відповідний пристрій і продовжуйте роботу.

  Наші переваги для Вас

  Наша дворічна гарантія виробника включає також акумулятор цього пристрою. У продажу з 01.06.2017.

 • Характеристики
  Напруга живлення
  Тип живлення
  Вага
  Об'ємний потік
  Трубний перехідник

  Гарантія
  Країна бренду