0.8 кВт

Відображаєтся 1–12 з 37 результатів

Перфоратор METABO BHE 2644 (606156000) Перфоратор з 2 функціями: Буріння та свердління Електроніка Vario (V) – управління числом обертів відповідно до властивостей матеріалу Керований електронікою плавний пуск для точного початку свердління Потужний ударний механізм, прецизійно встановлений в корпусі з алюмінієвого сплаву: довговічний і надійний Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне від’єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи Рукоятка з нековзною м’якою поверхнею Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

Комбінований перфоратор METABO KHE 2644 (606157000) Комбінований перфоратор з 3 функціями: Буріння, свердління та довбання Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу Керований електронікою плавний пуск для точного початку свердління Потужний ударний механізм, прецизійно встановлений в корпусі з алюмінієвого сплаву: довговічний і надійний Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне від’єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи Вимикач, що фіксується, для зручної роботи в постійному режимі Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

Комбінований перфоратор METABO KHE 2444 (606154000) Комбінований перфоратор з 3 функціями: Буріння, свердління та довбання Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне від’єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи Вимикач, що фіксується, для зручної роботи в постійному режимі Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

Перфоратор METABO BHE 2444 (606153000) Перфоратор з 2 функціями: Буріння та свердління Електроніка Vario (V) – управління числом обертів відповідно до властивостей матеріалу Автоматична запобіжна муфта Metabo S-automatіc: механічне від’єднання привода при блокуванні свердла для безпечної роботи Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

3499 грн Оригінальна ціна: 3499 грн.2799 грнПоточна ціна: 2799 грн.
4699 грн Оригінальна ціна: 4699 грн.3799 грнПоточна ціна: 3799 грн.

В комплект поставки входять:

  • кутова шліфувальна машина-болгарка DeWALT DWE4057;
  • захисний кожух;
  • бічна рукоятка;
  • внутрішній і зовнішній фланці;
  • шестигранний ключ для зміни дисків;
  • інструкція з експлуатації.
4486 грн Оригінальна ціна: 4486 грн.3899 грнПоточна ціна: 3899 грн.
5199 грн

Бензокоса Husqvarna 128C – прекрасно підійде для косіння трави на ділянках невеликого розміру. Модель ергономічна, має малу вагу і великий радіус дії завдяки штанзі з вигнутою формою.
Легко запускається, завдяки системі легкого запуску (Smart Start) і паливо насоса, що підкачує (праймеру). Опір шнура стартера значно знижено – до 40%.

Об'єм циліндра
Потужність
Вага
Гарантія
Країна бренду
6399 грн

Бензокоса Husqvarna 128CL – прекрасно підійде для косіння трави на ділянках невеликого розміру. Модель ергономічна, має малу вагу і великий радіус дії завдяки прямій.
Легко запускається, завдяки системі легкого запуску (Smart Start) і паливо насоса, що підкачує (праймеру). Опір шнура стартера значно знижено – до 40%.

Об'єм циліндра
Потужність
Вага
Гарантія
Країна бренду