Полірувальна машина Dnipro-M PM-160SE

Артикул: 49994000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
2850 грн
В наличии
 • Описание

  Полірувальна машина Dnipro-M PM-160SE

  Потужний двигун
  Полірувальна машина Dnipro-M PM-160SЕ здатна ставити перед собою будь-які завдання, адже з потужним двигуном 1600 Вт їй все під силу.Плавний запуск
  Максимальний комфорт та безпека при поліруванні досягаються завдяки системі плавного пуску в полірувальній машині Dnipro-M PM-160SЕ.

  Регулювання обертів
  Діапазон регулятору обертів від 600 до 3500 об/хв дозволить з точністю виставити потрібну швидкість обертання відповідно до матеріалу або типу полірувальної пасти.

  Зручність у використанні
  Завдяки D-подібній рукоятці, що входить в комплектацію, полірування матеріалу проходить безпечніше та комфортніше, адже є можливість вибрати зручний хват.

  Діаметр диску
  В полірувальній машині Dnipro-M PM-160SЕ діаметр диску становить 180 мм, що дозволить не тільки захопити більшу площу полірування, а й в рази пришвидшити роботу.

  Константна електроніка
  Наявність функції підтримки обертів зробить Вашу роботу професійною та якісною. Оберти не будуть втрачатися навіть під найбільшим навантаженням. Вони завжди залишатимуться стабільними.

  Додаткове регулювання
  Кнопка запуску в моделі PM-160SE має функцію плавного набору обертів. Ви зможете контролювати оберти силою натискання, а за допомогою регулятора обертів обмежувати їх верхнє значення.

  Комфорт
  Корпус редуктора моделі PM-160SE має прогумовану накладку і більший відступ від шпинделя. Це дозволяє використовувати зручний хват при роботі з маленьким діаметром диска.

 • Характеристики
  Потужність
  Кількість обертів
  Діаметр круга
  Різьблення шпинделя
  Вага
  Довжина мережевого кабелю
  Регулятор обертів

  Плавний пуск

  Підтримка потужності
  Підтримка обертів

  Блокування шпинделя
  Гарантія
  Країна бренду