4 dB(A)

Відображаєтся всі 10 результатів
41 844 грн

Настільна циркулярна пила з тяговою функцією METABO UK 290 (0102900000) Мобільна настільна циркулярна пила з тяговою функцією для точних торцевих та поздовжніх розрізів Завдяки системі комплектуючих можливе обладнання для всіх сфер загального застосування Електронна система відключення при перевантаженні для тривалого терміну експлуатації Плавний пуск для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора Універсальний упор може використовуватися з усіх боків столу для торцевих та поздовжніх розрізів Компактна, легко транспортується завдяки інтегрованій складаній підставці Великий вибір додаткового приладдя, що швидко монтується, для розширення діапазону використання Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

63 355 грн 54 999 грн

Настільна циркулярна пила з тяговою функцією METABO UK 333 (0103330000) Мобільна настільна циркулярна пила з тяговою функцією для точних торцевих та поздовжніх розрізів Завдяки системі комплектуючих можливе обладнання для всіх сфер загального застосування Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VC) для управління кількістю обертів залежно від властивостей матеріалу та підтриманні її майже константною під навантаженням Електронна система відключення при перевантаженні для тривалого терміну експлуатації Плавний пуск для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання Універсальний упор може використовуватися з усіх боків столу для торцевих та поздовжніх розрізів Компактна, легко транспортується завдяки інтегрованій складаній підставці Легкохідний супорт з нижньою тягою на восьми шарикопідшипниках, з алюмінієвого лиття під тиском для максимальної прецизійності Автоматичне повернення в положення 0 – 45 ° після зворотного розпилу Великий вибір додаткового приладдя, що швидко монтується, для розширення діапазону використання Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

98 151 грн

Настільна циркулярна пила з тяговою функцією METABO UK 333 Set (0193330000) Мобільна настільна циркулярна пила з тяговою функцією для точних торцевих та поздовжніх розрізів В комплектації Set з системою комплектуючих для всіх сфер загального застосування Каретка, розширення та подовження столу для прецизійного пиляння великих заготовок Повнохвильова електроніка Vario-Tacho-Constamatic (VC) для управління кількістю обертів залежно від властивостей матеріалу та підтриманні її майже константною під навантаженням Електронна система відключення при перевантаженні для тривалого терміну експлуатації Плавний пуск для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання Універсальний упор може використовуватися з усіх боків столу для торцевих та поздовжніх розрізів Компактна, легко транспортується завдяки інтегрованій складаній підставці Легкохідний супорт з нижньою тягою на восьми шарикопідшипниках, з алюмінієвого лиття під тиском для максимальної прецизійності Автоматичне повернення в положення 0 – 45 ° після зворотного розпилу Великий вибір додаткового приладдя, що швидко монтується, для розширення діапазону використання Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

11 548 грн 9 678 грн

Настільна циркулярна пилка METABO TKHS 315 C – 2,0 WNB (0103152000) Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання Універсальна настільна циркулярна пила в базовій комплектації Ідеальна для пиляння брусів, дошок, плит та деревоподібних матеріалів в майстерні та на будівництві Тихий індукційний двигун з гальмами та відключенням при перевантаженні – не потребує технічного обслуговування, дуже надійний Каретка з магнітним фіксатором направляючої для чіткого поздовжнього розпилювання та різання під кутом Плавне регулювання висоти пиляльного диску Зручне фронтальне налаштування нахилу пиляльного диску Міцна конструкція зі сталевого листа з порошковим покриттям та оцинкованої панелі столу Відкидне подовження столу Станина та двигун вже змонтовані Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

12 588 грн 10 222 грн

Настільна циркулярна пилка METABO TKHS 315 C – 2,8 DNB (0103152100) Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання Універсальна настільна циркулярна пила в базовій комплектації Ідеальна для пиляння брусів, дошок, плит та деревоподібних матеріалів в майстерні та на будівництві Тихий індукційний двигун з гальмами та відключенням при перевантаженні – не потребує технічного обслуговування, дуже надійний Каретка з магнітним фіксатором направляючої для чіткого поздовжнього розпилювання та різання під кутом Плавне регулювання висоти пиляльного диску Зручне фронтальне налаштування нахилу пиляльного диску Міцна конструкція зі сталевого листа з порошковим покриттям та оцинкованої панелі столу Відкидне подовження столу Станина та двигун вже змонтовані Трифазний двигун з високим крутним моментом Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

16 766 грн

Настільна циркулярна пилка METABO TKHS 315 M – 3,1 WNB (0103153100) Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання Прецизійна потужна настільна циркулярна пила з обладнанням для професіоналів – швидке налаштування для будь-якої роботи Ідеальна для пиляння брусів, дошок, плит та деревоподібних матеріалів в майстерні та на будівництві Тихий індукційний двигун з гальмами та відключенням при перевантаженні – не потребує технічного обслуговування, дуже надійний Кутовий упор з упорною лінійкою, може також використовуватися як каретка Стабільний паралельний упор з швидким фіксатором Плавне регулювання висоти пиляльного диску Зручне фронтальне налаштування нахилу пиляльного диску Міцна конструкція зі сталевого листа з порошковим покриттям та оцинкованої панелі столу Відкидне подовження столу Станина та двигун вже змонтовані Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

17 074 грн

Настільна циркулярна пилка METABO TKHS 315 M – 4,2 DNB (0103153300) Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання Прецизійна потужна настільна циркулярна пила з обладнанням для професіоналів – швидке налаштування для будь-якої роботи Ідеальна для пиляння брусів, дошок, плит та деревоподібних матеріалів в майстерні та на будівництві Тихий індукційний двигун з гальмами та відключенням при перевантаженні – не потребує технічного обслуговування, дуже надійний Кутовий упор з упорною лінійкою, може також використовуватися як каретка Стабільний паралельний упор з швидким фіксатором Плавне регулювання висоти пиляльного диску Зручне фронтальне налаштування нахилу пиляльного диску Міцна конструкція зі сталевого листа з порошковим покриттям та оцинкованої панелі столу Відкидне подовження столу Станина та двигун вже змонтовані Трифазний двигун з високим крутним моментом Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

18 730 грн 14 555 грн

Рейсмусовий верстат METABO DH 330 (0200033000) Ідеальні для мобільного використання завдяки малій вазі Стабільний редуктор для рівномірного просування заготівки Зручне регулювання висоти корбовою ручкою Просте регулювання звичайної висоти пропускання через точки фіксації Потужний універсальний двигун для стабільної подачі та рівномірної обробки заготовки Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання Прецизійне регулювання товщини стружки для швидкого та точного стругання Великі столи для подачі та відведення підтримують проходження довгих заготовок Блокування стругального механізму запобігає ненавмисній зміні налаштувань знімання стружки Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

70 141 грн

Стрічкова пила METABO BAS 505 Precision DNB (605053000) Висока точність та стабільність для максимальної якості розпилювання Дві швидкості пиляння для різних видів використання та різних матеріалів Прецизійна напрямна пиляльного полотна з трьома роликами з сталі HSS, що регулюється без інструментів, зверху та знизу для найкращих результатів різання Тихий надійний індукційний двигун, що не потребує технічного обслуговування Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання Зручне регулювання нахилу чавунного пиляльного столу для прецизійних розрізів під кутом завдяки напрямній з зубчастим вінцем Відкривання дверцят без інструментів для простої заміни пиляльного полотна Оглядове віконце індикатор натягу полотна для швидкого контролю натягу полотна ззовні. Регулювання без інструментів висоти пристрою для захисту пиляльного полотна Комплектуючі можуть зберігатися на корпусі пили Можливе відведення стружки для роботи з низькою концентрацією пилу Різання радіусів з пристроєм для циркулярного різання (комплектуючі) Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

70 141 грн

Стрічкова пила METABO BAS 505 Precision WNB (605052000) Висока точність та стабільність для максимальної якості розпилювання Дві швидкості пиляння для різних видів використання та різних матеріалів Прецизійна напрямна пиляльного полотна з трьома роликами з сталі HSS, що регулюється без інструментів, зверху та знизу для найкращих результатів різання Тихий надійний індукційний двигун, що не потребує технічного обслуговування Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після переривання енергопостачання Зручне регулювання нахилу чавунного пиляльного столу для прецизійних розрізів під кутом завдяки напрямній з зубчастим вінцем Відкривання дверцят без інструментів для простої заміни пиляльного полотна Оглядове віконце індикатор натягу полотна для швидкого контролю натягу полотна ззовні. Регулювання без інструментів висоти пристрою для захисту пиляльного полотна Комплектуючі можуть зберігатися на корпусі пили Можливе відведення стружки для роботи з низькою концентрацією пилу Різання радіусів з пристроєм для циркулярного різання (комплектуючі) Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.