3 dB(A)

Отображение 1–12 из 615 результатов
6816 грн 4363 грн

Акумуляторна кутова шліфувальна машина METABO W 18 LTX 150 Quick (600404890) Перша в світі акумуляторна кутова шліфувальна машина з шліфувальним кругом 150 мм для потужного різання до 45 мм в глибину Тонка конструктивна форма для роботи без втоми в вузьких конструкціях та над головою Metabo Quick для заміни дисків без інструментів завдяки швидкозатискній гайці Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання Поворотний акумулятор для кращої роботи у вузьких місцях Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після заміни акумулятора Знімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від грубих часточок Технологія Ultra-M: максимальна потужність, щадне заряджання і 3 роки гарантії на акумуляторний блок Акумуляторні блоки з індикатором ємності для контролю рівня заряду Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

8735 грн 5454 грн

Акумуляторна кутова шліфувальна машина з пласким корпусом редуктора METABO WF 18 LTX 125 Quick (601306890) Надзвичайно плоский корпус редуктора дозволяє працювати в гострих кутах до 43° Компактний зручний корпус інструмента для швидкого видалення зварювального шлаку, іржі, лаку, фарби у важкодоступних місцях, наприклад, в рамних конструкціях Шліфування без утоми навіть найскладніших зварювальних швів у важкодоступних місцях завдяки вузькій ділянці захвату Надійний двигун для тривалого терміну експлуатації Metabo Quick для заміни дисків без інструментів завдяки швидкозатискній гайці Захисний кожух, що регулюється без застосування інструменту; фіксується із захистом від провертання Поворотний акумулятор для кращої роботи у вузьких місцях Знімний пилозахисний фільтр для захисту двигуна від грубих часточок Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Електронний плавний пуск для запуску без поштовхів Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після заміни акумулятора Технологія Ultra-M: максимальна потужність, щадне заряджання і 3 роки гарантії на акумуляторний блок Акумуляторні блоки з індикацією ємності для контролю рівня зарядки Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

17130,42 грн

Акумуляторна прямошліфувальна машина METABO GA 18 LTX (600638650) Фіксатор шпинделя для легкої заміни приладдя Захист від повторного пуску: запобігає ненавмисному пуску після заміни акумулятора Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Знімний захисний гумовий ковпак для комфортної та безпечної роботи Тонкий корпус для оптимальної роботи Прецизійний цанговий затискач для точного плавного ходу Акумуляторні блоки з індикацією ємності для контролю рівня зарядки Технологія Ultra-M: максимальна потужність, щадне заряджання і 3 роки гарантії на акумуляторний блок Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

13157,52 грн

Акумуляторний багатофункціональний інструмент METABO MT 18 LTX (613021800) Акумуляторний універсальний інструмент з високою продуктивністю на рівні мережевих аналогів Незамінний при виконанні внутрішніх оздоблювальних робіт: різання, шліфування, шабрування й оброблювання рашпілем різноманітних матеріалів Тримач інструментальних насадок для максимальної сумісності с приладдям OIS, Starlock та ін. Система Metabo Quick дозволяє заміняти приладдя швидко та зручно.

Акция 27 дней 23 часа 55 минут
6881,84 грн

Акумуляторний багатофункціональний інструмент METABO MT 18 LTX (613021840) Акумуляторний універсальний інструмент з високою продуктивністю на рівні мережевих аналогів Незамінний при виконанні внутрішніх оздоблювальних робіт: різання, шліфування, шабрування й оброблювання рашпілем різноманітних матеріалів Тримач інструментальних насадок для максимальної сумісності с приладдям OIS, Starlock та ін. Система Metabo Quick дозволяє заміняти приладдя швидко та зручно.

- 14 %
Акция 27 дней 23 часа 55 минут
6008 грн 5178,27 грн

Акумуляторний багатофункціональний інструмент METABO MT 18 LTX (613021890) Акумуляторний універсальний інструмент з високою продуктивністю на рівні мережевих аналогів Незамінний при виконанні внутрішніх оздоблювальних робіт: різання, шліфування, шабрування й оброблювання рашпілем різноманітних матеріалів Тримач інструментальних насадок для максимальної сумісності с приладдям OIS, Starlock та ін. Система Metabo Quick дозволяє заміняти приладдя швидко та зручно Швидкий та потужний завдяки комбінації великого кута осциляції 3,2° та VTC-електроніки, що забезпечує постійну швидкість також під навантаженням Підсвічування робочої зони за допомогою яскравого здвоєного світлодіода Ергономічний дизайн та нековзке м’яке покриття для зручного користування Можливість підключення універсального пилососа Акумуляторні блоки з індикацією ємності для контролю рівня зарядки Технологія Ultra-M: максимальна потужність, щадне заряджання і 3 роки гарантії на акумуляторний блок Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

9763 грн

Акумуляторний багатофункціональний інструмент METABO MT 18 LTX Compact (613021510) Акумуляторний універсальний інструмент з високою продуктивністю на рівні мережевих аналогів Незамінний при виконанні внутрішніх оздоблювальних робіт: різання, шліфування, шабрування й оброблювання рашпілем різноманітних матеріалів Тримач інструментальних насадок для максимальної сумісності с приладдям OIS, Starlock та ін. Система Metabo Quick дозволяє заміняти приладдя швидко та зручно.

14962,82 грн

БЕТОНОРІЗ METABO TEPB 19-180 RT CED (600433500) Легка і потужна алмазна шліфувальна машина для сухих розрізів до 55 мм без пилу в мінеральних матеріалах Велика глибина розрізів, така як у великої кутової шліфувальної машини (Ø 230 мм) і лише з половиною її ваги Краща видимість лінії різання завдяки відкритій конструкції кожуха для відведення пилу Ефективне відведення пилу для захисту здоров’я та забезпечення більшої чистоти на майданчиках Швидке виконання робіт завдяки потужному двигуну Metabo Marathon і майже незмінній кількості обертів навіть під навантаженням Ідеально для різання черепиці та для виконання вертикальних пазів у стінах різанням із відтягом; можливе переналагодження на поштовховий режим різання.

10727,50 грн

БЕТОНОРІЗ METABO W 12-125 HD Set CED Plus (600408510) Компактна алмазна шліфувальна машина для сухих розрізів до 27 мм без пилу в мінеральних матеріалах Ефективне відведення пилу для захисту здоров’я та забезпечення більшої чистоти на майданчиках Швидке виконання робіт і великий строк експлуатації завдяки потужному двигуну Metabo Marathon Універсальна в застосуванні з поштовховим режимом різання та функцією занурення Точне різання на рівних поверхнях завдяки металевій опорній пластині з роликами; можливо зняти для різання вільною рукою Можливе використання з напрямною шиною для довгих, прямих розрізів Безпека та контроль у будь-якій ситуації: запобіжна муфта S-automatic та захист від повторного пуску Витяжний кожух із антистатичного пластика встановлюється без інструментів Аварійне відключення вугільних щіток для захисту двигуна Приєднання для відсмоктування пилу Ø 35/41 мм Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

- 13 %
Акция 27 дней 23 часа 55 минут
23746,46 грн 20716,66 грн

Відбійний молоток METABO MHEV 11 BL (600770500) Висока продуктивність розламування завдяки безщітковому двигуну, що не потребує обслуговування, й потужному ударному механізму Тривалий термін експлуатації завдяки безщітковій технології та міцному корпусу з алюмінієвого лиття під тиском, що захищає редуктор і двигун Metabo VibraTech (MVT) з подвійною амортизацією: Механічно розімкнена рукоятка й контрмаса, що гасить удар, активно сприяють зменшенню вібрації, завдяки чому інструмент не чинить негативного впливу на здоров’я користувача навіть у режимі тривалої експлуатації. Вузька зона захвату ергономічної форми з великим перемикачем швидкості гарантує комфортну роботу Зручно розташований перемикач, що фіксується, для довбання в режимі тривалої експлуатації.

- 14 %
Акция 27 дней 23 часа 55 минут
20586,65 грн 17609,08 грн

Відбійний молоток METABO MHEV 5 BL (600769500) Висока продуктивність розламування завдяки безщітковому двигуну, що не потребує обслуговування, й потужному ударному механізму Тривалий термін експлуатації завдяки безщітковій технології та міцному корпусу з алюмінієвого лиття під тиском, що захищає редуктор і двигун Metabo VibraTech (MVT) з подвійною амортизацією: Механічно розімкнена рукоятка й контрмаса, що гасить удар, активно сприяють зменшенню вібрації, завдяки чому інструмент не чинить негативного впливу на здоров’я користувача навіть у режимі тривалої експлуатації.

6128,16 грн

Пневматичний відбійний молоток METABO DMH 290 Set (601561500) Легкий, зручний відбійний молоток Для обробки листового металу та каменю Для кузовних робіт Придатний для робіт в будівництві з муруванням, цеглою та газобетоном Ідеальний для збивання штукатурки й плитки, а також для легких довбальних робіт Механізм амортизації віддачі для зменшення вібрації Довгий упор поршня з високою передачею сили для ефективної експлуатації та швидкого просування робіт Відведення повітря через рукоятку зручне для користувача та запобігає завихренню пилу в робочій зоні Швидкозатискний патрон: для швидкої заміни зубила без використання інструментів Рукоятка з гумовим покриттям для ергономічної роботи без втоми Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.