Пилосос садовий Vitals Master Lp 2412y Vitals

1676 грн
В наличии
 • Описание

  Пилосос садовий електричний Vitals Master Lp 2412y – незамінний помічник у домашньому господарстві, який здатний оперативно й ефективно прибрати опале з дерев і кущів листя, скошену траву, дрібне сміття і навіть свіжий сніг з газонів, тротуарів, патіо, дитячих і спортивних майданчиків, проїжджої частини і т. п.

  Що характерно, прибирання повітрям не змінює структуру ґрунту і не впливає на нього механічно. До того ж, такий вид прибирання робить корисний вплив на рослинність, збагачуючи при цьому киснем її коріння.

  Напівпрофесійна модель Vitals Master Lp 2412y здатна працювати в трьох режимах – всмоктування, видув і мульчування, що відносить цей виріб в розряд багатофункціональних пристроїв. Під час роботи крильчаткою, яка встановлена на валу 2,4-кіловатного електричного двигуна, створюється потужний потік повітря. Швидкість повітряного потоку можна регулювати в межах від 160 км/год до 270 км/год. Витрата повітря становить 12 м³/хв. Зібране сміття, трава або листя поміщаються у великий мішок-збірник, ємність якого становить 40 л.

  Окремо акцентується увага на функції «мульчування», яка дозволяє в рази зменшити об’єм сміття в мішку-збірнику, економлячи час і енергію на його розвантаження. Коефіцієнт мульчування при цьому дуже високий – 10:1. Надалі подрібнений матеріал можна використовувати в якості добрива для садової ділянки.

  Щоб робота була комфортною і не відчувалася втома на протязі досить тривалого часу, використовується регульований наплічний ремінь. Для зручності пересування виробу передбачені транспортувальні колеса.

  Пилосос садовий електричний Vitals Master Lp 2412y характеризується високою якістю виготовлення, надійністю, простотою експлуатації й обслуговування, що гідно оцінено користувачами.

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Потужність, Вт
  Швидкість обертання, об. / Хв.
  Витрата повітря, куб. м/мин

  Коефіцієнт мульчування
  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг