Пила торцювальна Vitals Professional Dz 3020XCI multi Vitals

7430 грн
В наличии
 • Описание

  Пила торцювальна Vitals Professional Dz 3020XC multi – це стаціонарний електроінструмент для виконання поперечного розрізу й різу під кутом дерев’яних заготовок і виробів, пластикових або алюмінієвих профілів за допомогою відповідного розпилювального диска.

  Модель Vitals Professional Dz 3020XC multi належить до професійної лінійки торцювальних пил і призначена для постійних тривалих та високих навантажень. Вона надійна в роботі, має сучасний дизайн, зрозуміла та проста й у використанні, і в обслуговуванні.

  Конструктивні особливості Vitals Professional Dz 3020XC multi

  Ця торцювальна пила складається з металевої бази, механізмів регулювання кута і глибини пропилювання, рухомої частини з маятниковим шарніром. На цій рухомій частині розміщена рукоятка, рухомий та нерухомий захисні кожухи, електричний двигун із редуктором. На його валу кріпиться різальний диск (дискова пила).

  Джерелом електроживлення торцювальної пили слугує однофазна мережа змінного струму напругою 230 В та частотою 50 Гц. Заземлення не потрібне, оскільки цей інструмент має подвійну ізоляцію частин, які перебувають під напругою.

  Серед переваг Vitals Professional Dz 3020XC multi – функція настільного розпилення та двигун із гальмом.

  У комплектації: набір ключів, різальний диск – 80Т, шкала кутів, пилозбірний з’єднувач, знімний розширювач столу – 2 шт., повздовжній упор, затискач-струбцина.

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Потужність, Вт
  Діаметр відрізного диска, мм

  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг