Пила торцювальна Vitals Master Dz 2518CY Vitals

4096 грн
В наличии
 • Описание

  Пила торцювальна Vitals Master Dz 2518CY виготовлена з дотриманням усіх вимог правил безпеки, надійна в роботі, має сучасний дизайн, а також проста в обслуговуванні й обігу.

  Цей інструмент призначений для поперечного розрізання та розрізів під кутом, дерев’яних виробів, пластикових або алюмінієвих профілів і матеріалів, які відповідають різальним властивостям диску.

  Пила торцювальна складається зі сталевої бази, міцного сталевого кожуха різального диска, алюмінієвого корпусу двигуна, редуктора і маятникової стійки. У поєднанні з потужним електродвигуном і надійним гвинтовим затискачем для заготовок.

  У роботі можуть використовуватися диски діаметром 255 мм. Пила має зручне регулювання глибини пропила і може регулювати кут стола та стійки ± 45 градусів. Це дозволяє виконувати рівні й акуратні пропили під кутом.

  Джерелом електроживлення пил торцювальних слугує однофазна мережа змінного струму напругою 220 В і частотою 50 Гц.

  Відмінна риса торцювальної пили Vitals Master Dz 2518CY полягає в розмірах оброблювального матеріалу, дана модель дозволяє обробляти матеріали крупних розмірів (75х135; 75х95; 45х135; 45х95).

 • Характеристики
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Потужність, Вт
  Діаметр відрізного диска, мм

  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг