Машини снігоприбиральні та підмітальні

Отображение 1–12 из 38 результатов
27094 грн

Машина підмітальна Combi 800TG — це універсальна і потужна машина, яка може використовуватися з різними приладами для виконання багатьох різних завдань. Датська розробка та дизайн Машина розроблена власним датським відділом дизайну Техасу.

20599 грн

Texas Pro Weed 700 — це машина для очищення бруківки з потужним бензиновим 4-тактним двигуном. Pro Weed 700 оснащений великими 14 » колесами з кульковими підшипниками, що забезпечує легке маневрування через різні види місцевості, коли машина рухається вперед.

5499 грн

Надійний підмітальний пристрій із двома дисковими щітками для підмітання ділянок із твердим покриттям площею до 300 м². Місткий контейнер дуже легко очищується від сміття за допомогою зручних ручок. Підмітальний пристрій STIHL KG 550 швидко та ретельно підмітає бетонні, асфальтовані та брущаті поверхні. Із підмітальною системою STIHL MultiClean, 8-ступеневим центральним налаштуванням висоти, боковими напрямними роликами, довговічним редуктором, зносостійкими нейлоновими щітками.

11999 грн

Високоефективний підмітальний пристрій для поверхні з твердим покриттям площею до 1500 м². Підмітальна система STIHL Multi-Clean PLUS (з двома дисковими щітками і підмітальним валиком) впорається з будь-яким видом сміття. Щітки з міцного нейлону, що виступають з боків дозволяють доягти максимального ефекту, забезпечуючи чистоту з країв і вздовж бордюрів. Пристрій оснащений містким резурвуаром для сміття на 50 літрів.