Ручні підлогомийні машини

Отображается 21 результат
5999 грн

Апарат PCL 4 дозволяє легко, ретельно та рівномірно видаляти стійкі забруднення з різних вуличних поверхонь. Просто підключіть очищувач внутрішніх двориків до садового шлангу і почніть очищення. Комбінація двох змінних роликових щіток, які обертаються, а також можливість регулювати подачу води забезпечують одночасно надійне відшарування і видалення бруду. Це означає, що внутрішні дворики можна ретельно очистити у найкоротші терміни і без використання більшої кількості води, аніж насправді потрібно. Ширина і положення роликів розраховані на те, щоб дві дошки можна було очистити до краю за один крок, що також економить час. Завдяки легко змінним роликовим щіткам цей апарат можна використовувати не тільки для дерев’яних поверхонь і ДПК, але також для ретельного та дбайливого очищення всіх кам’яних поверхонь навколо будинку.

6999 грн

Безперервне прибирання чистою водою? Акумуляторний апарат для вологого прибирання підлоги Karcher FC 3 Cordless з інноваційною функцією самоочищення робить це можливим – попрощайтеся зі звичайною шваброю. На роликові щітки, які обертаються, постійно подається чиста вода, в той час, як бруд збирається в бачку для брудної води. Апарат дозволяє мити підлогу на 20% ретельніше в порівнянні зі звичайними швабрами. Апарат FC 3 Cordless Premium з тонким дизайном ідеально підходить для миття підлоги під меблями, крім того, він зручний при зберіганні. Шарнірне кріплення щіткової головки дозволяє мити підлогу в кутах і по краях без зайвих зусиль. Підлога висихає вже через дві хвилини після вологого прибирання, що робить апарат придатним для використання на всіх типах твердих підлогових покриттів (включаючи, наприклад, паркет). Потужний літій-іонний акумулятор забезпечує максимальну свободу руху, оскільки під час прибирання Ви більше не прив’язані до розеток. Інтуїтивний світлодіодний індикатор постійно повідомляє про поточний рівень заряду акумулятора. Відповідно до результатів проведених випробувань, апарат FC 3 Cordless Premium досягає до 20% більш високого рівня ефективності прибирання в порівнянні зі звичайною шваброю з ганчіркою. Отримане значення визначено на підставі усереднених результатів контролю ефективності очищення, збирання бруду і очищення крайових ділянок.

6999 грн

Завдяки функції 2-в-1 апарат Karcher FC 5 дозволить вам швидко і ретельно провести вологе прибирання і зібрати сміття з твердих підлогових покриттів за один прохід. Немає необхідності попередньо пилососити – миття підлоги ніколи не було таким простим, швидким і ретельним. Роликові щітки, які обертаються, безперервно зволожуються чистою водою, збирають бруд, в той час як брудна вода безперервно всмоктується з роликів. Ця практична функція самоочищення забезпечує постійну чистоту і готовність роликових щіток до роботи. Апарат для вологого прибирання підлоги пропонує ще більш переконливі аргументи: у порівнянні зі звичайними методами прибирання, FC 5 використовує до 85% менше води, забезпечуючи при цьому значно кращі результати очищення. FC 5 можна використовувати на всіх стандартних твердих підлогових покриттях: дерев’яних, кам’яних або пластикових.

7999 грн

З новим апаратом для вологого прибирання підлоги Karcher FC 3 Cordless Premium Ви назавжди забудете про звичайну швабру. Він має інноваційну функцію самоочищення, яка дозволяє подавати на роликові щітки, які обертаються, тільки чисту воду, в той час, як бруд збирається в бачку для брудної води. Результат: на 20% чистіша підлога. Версія Premium поставляється з додатковою парою роликових щіток, засобом для догляду за ущільненими дерев’яними покриттями (30 мл) і універсальним миючим засобом (500 мл). Апарат FC 3 Cordless Premium з тонким дизайном ідеально підходить для миття підлоги під меблями, крім того, він зручний при зберіганні. Гнучке шарнірне кріплення щіткової головки дозволяє мити підлогу в кутах і по краях без зайвих зусиль. По підлозі можна ходити вже через дві хвилини після прибирання. Це означає, що даним апаратом можна мити навіть паркет. Незалежність від розеток та інтуїтивний світлодіодний індикатор на літій-іонному акумуляторі забезпечують свободу руху під час прибирання. Відповідно до результатів проведених випробувань, апарат FC 3 Cordless Premium досягає до 20% більш високого рівня ефективності прибирання в порівнянні зі звичайною шваброю з ганчіркою. Отримане значення визначено на підставі усереднених результатів контролю ефективності очищення, збирання бруду і очищення крайових ділянок.

7999 грн

Миття підлоги без зайвих зусиль і без попереднього прибирання пилососом: апарат для вологого прибирання підлоги Karcher FC 5 Premium робить це можливим. Завдяки практичній функції 2-в-1 апарат FC 5 Premium дозволить вам зробити вологе прибирання і зібрати сміття за один прохід. Роликові щітки з мікроволокна, які обертаються, завжди залишаються чистими і готові до використання, оскільки функція самоочищення безперервно відводить воду з брудом від роликових щіток за рахунок всмоктування. У комплектацію версії Premium також входять запасна пара роликових щіток, засіб для догляду за дерев’яними підлоговими покриттям (30 мл) і універсальний засіб для чищення (500 мл). Крім того, FC 5 також споживає до 85% менше води, ніж звичайні методи прибирання, і має чудові характеристики очищення. FC 5 може використовуватися на всіх кам’яних, дерев’яних або пластикових твердих підлогових покриттях.

12999 грн

Преміум-версія Karcher FC 5 Cordless поставляється з додатковою парою роликових щіток, засобом для догляду за дерев’яними підлоговими покриттями (30 мл) і універсальним миючим засобом (500 мл) спеціально для освіження і догляду за герметичними дерев’яними підлоговими покриттями. FC 5 Cordless Premium забезпечує безпрецедентну гнучкість і простоту прибирання твердих підлогових покриттів: за один прохід можна зробити вологе прибирання і зібрати сухе сміття і волосся. Це покращує результати очищення в порівнянні зі звичайними методами прибирання на 20% *. Роликові щітки з мікроволокна, які обертаються, самоочищаються, залишаються чистими і завжди готові до використання. Усі тверді підлогові покриття, такі як дерево, камінь і пластик, які є сухими, можна знову мити приблизно через 2 хвилини. Крім того, автоматичний рух роликових щіток вперед і зручність навігації значно скорочують зусилля, необхідні для очищення. Заміна та очищення роликів швидкі і прості, і не вимагають контакту з брудом. Відповідно до результатів проведених випробувань, * FC 5 Cordless Premium досягає до 20% вищу ефективність очищення в порівнянні зі звичайною шваброю з ганчіркою. Отримане значення визначено на підставі усереднених результатів контролю ефективності очищення, збирання бруду і очищення крайових ділянок.

15999 грн

KM 70/15 C виділяється з модельного ряду, за рахунок приводу основної роликової щітки за допомогою 2 коліс. Переваги цієї моделі, є прямий привід і відмінні результати очищення при русі по кривій траекторіі. Навіть коли очищення проводиться в кутку і одне колесо стоїть на місці, робота основний щітки забезпечується за рахунок другого колеса, що рухається по зовнішній траєкторії. За допомогою цієї особливості, машина забезпечує гарну якість прибирання як у правому, так і в лівому кутку. Висота бічної щітки регулюється в чотирьох положеннях. Машина вагою всього лише 20 кг. Працює за принципом совка: з невеликим зусиллям, бруд транспортується в 40 л. контейнер для бруду, який знаходиться перед основною роликовою щіткою. Без потреби, бічна щітка може бути піднята над землею. У такому випадку ви уникаєте утворення зайвого пилу при роботі.

20999 грн

Ручна підмітальна машина Karcher KM 70/20 C для простого і ефективного прибирання на відритих площах. Прибирання практично не залишає пилу завдяки фільтру для дрібного пилу. Бічна щітка дозволяє замітати сміття з кутів і вздовж стін. Головна щітка регулюється по висоті і, отже, легко адаптується до різних поверхонь. Основна щітка приводиться в рух двома колесами, що дозволяє їй легко обертатися незалежно від напрямку переміщення. Рукоятка регулюється під зріст користувача і може бути встановлена ​​в три різних положення. Також вона може бути повністю складена для компактного зберігання. Пристрій стандартно поставляється з однією бічною щіткою.

22299 грн

Ручна підмітальна машина KM 70/20 C 2SB для простого та необтяжливого чищення зовнішніх поверхонь. В 6 разів швидше, нуж віником. Підмітання майже без пилу завдяки контрольованій подачі повітря та фільтрації. Бокові щітки відкидаються. Боковий підмітальний валок переміщується в висоту і таким чином може пристосовуватись до різних видів підлоги. Двосторонній привод головного підмітального валка. Ручка відкидається, а також регулюється в висоту в 3 різних положеннях.

30999 грн

Дуже надійна однодискова машина BDS 43/150 C Classic відрізняється чудовим співвідношенням ціни та продуктивності, а також є дуже універсальною, завдяки можливості глибокого очищення різноманітних підлогових покриттів. Потужний двигун 1500 Вт з високим крутним моментом забезпечує ефективне ретельне очищення як твердих підлог, так і еластичних і текстильних покриттів. Робоча ширина аппарату BDS 43/150 C Classic – 430 мм, що ідеально підходить для вирішення більшості завдань прибирання та очищення при обслуговуванні об’єктів комерційної нерухомості. Крім того, необслуговуваний планетарний редуктор, виготовлений із зносостійких металевих шестерень, забезпечує тривалий термін служби, значно зменшує експлуатаційні витрати в порівнянні з машинами з ремінним приводом. У комплект поставки апарату також входить падотримач.

36699 грн

Однодискова прибиральна машина нового покоління BDS 43/180 C Adv, оснащена повідкової рукояткою з двома штангами, відрізняються чудовим балансуванням, що забезпечує легке і ретельне очищення твердих і текстильних підлогових покриттів. Потужний двигун 1400 Вт. Надійна, довговічна конструкція і високий крутний момент для ефективної роботи. Потужна і універсальна машина з розеткою для всмоктуючого пристрою. Дуже міцна конструкція. Ідеально підходить для ретельного очищення твердих підлог і килимових покриттів, а також для шліфування паркетних підлог. Машина має дуже хороші співвідношення ціни і якості та ідеально підходить практично для будь-яких застосувань завдяки робочій ширині 430 мм.

41999 грн

Вертикальна конструкція апарату BR 30/4 C робить її більш маневреною. Машина демонструє в 10 разів кращий результат очищення завдяки збільшеній силі прижиму щітки до поверхні підлоги, яка обертається зі швидкістю 1500 об/хв. Машина має передній та задній хід. При необхідності гумова стяжка можна підняти, натиснувши на ножну педаль. Невелика висота щітки дозволяє очищати підлогу навіть під меблями.