Перфоратор електричний Master Ra 4016DS Vitals

Артикул: 52075 Категория:
Бренд: VITALS
3676 грн
В наличии
 • Описание

  Перфоратор електричний Master Ra 4016DS Vitals

  Напівпрофесійний електричний перфоратор Vitals Master Ra 4016DS — досить потужний будівельний інструмент, призначений для швидкого та ефективного виконання різноманітних ремонтно-будівельних робіт:

  • довбання, розколювання і розпушування міцних матеріалів — бетонних і цегляних конструкцій, асфальту, осадових гірських порід;
  • свердління отворів з ударною дією в цеглі, бетоні, природному камені, асфальті.

  Відмінною особливістю перфоратора Vitals Master Ra 4016DS є велика потужність (1600 Вт) і достатньо висока сила удару (9,0 Дж). Дана модель має два режими роботи: свердління з ударом і удар без свердління.

  Частота ударів, яка створюється пневматичним механізмом, — регульована (0-3530 1/хв), що дозволяє ефективно і без особливих зусиль робити отвори в різних за твердістю матеріалах. Швидкість обертання шпинделя при цьому можна встановлювати в межах 0-560 об/хв. Максимальний діаметр свердління в бетоні становить 40 мм.

  Потужна сила удару

  Варто відзначити, що перфоратор володіє дуже високою силою удару – 9,0 Дж. При вазі інструмента 7,3 кг сила удару становить 1,2 Дж на один кілограм виробу. Що є чудовим показником. Щоб забезпечити надійність інструмента в роботі і подовжити термін його експлуатації в рази. Редуктор поміщено в міцний алюмінієвий корпус.

  Характерна особливість цієї моделі — спеціальна запобіжна муфта, яка запобігає травмам і пошкодженню редуктора в разі заклинювання свердла в оброблюваному матеріалі.

  Перфоратор Vitals Master Ra 4016DS має вертикальне розташування електродвигуна. Завдяки ергономічній конструкції рукояток перфоратор Vitals Master Ra 4016DS зручно тримати в руках. Що забезпечує комфорт при тривалій роботі і не створює фізичної втоми. Особливої уваги заслуговує задня рукоятка. Антивібраційна система усуває негативний вплив на руки користувача під час роботи. А гумова накладка дозволяє міцно тримати інструмент і запобігає зісковзуванню руки в жарку погоду.

  Комплектація

  В комплект поставки перфоратора входять: патрон стандарту SDS-max, свердло, долото, піка, додаткова рукоятка, пильовик, консистентне мастило, а також міцний пластиковий кейс для зручності транспортування та зберігання інструмента. Для заміни мастила в редукторі в корпусі передбачено спеціальний отвір, що дозволяє користувачеві швидко здійснювати відповідне технічне обслуговування інструмента без звернення до представників сервісного центру.

 • Характеристики
  Потужність
  Номінальна напруга, В

  Номінальна частота, Гц

  Тип патрона
  Частота ударів, 1/хв
  Сила удару, Дж

  - бетон

  метал

  - дерево

  Кількість функцій

  Габарити упаковки, мм
  Вага
  Гарантія
  Країна бренду