Перфоратор бочковий Dnipro-M BH-190

Артикул: 72983000 Категория:
Бренд: ДНІПРО-М
2997 грн
В наличии
 • Описание

  Перфоратор бочковий Dnipro-M BH-190

  ПРИЗНАЧЕННЯ
  BH-190 — Ваш вибір для буріння отворів до 36 мм в бетонній стіні, демонтаж бетонних і цегляних конструкцій, свердління отворів ударною коронкою до 100 мм — всі ці професійні завдання перфоратор виконає якісно і легко.

  НАДІЙНИЙ ТА ПОТУЖНИЙ
  Ударний механізм, з силою 7,5 Дж та 4200 ударів за хвилину покаже, на що він спроможний. Велика крильчатка краще охолоджує інструмент при тривалій роботі, що особливо важливо в режимі відбійного молотка.

  КОМФОРТНА РОБОТА
  Покращена система охолодження, змащення в редукторі з додаванням молібдену для більш довгої і тихої роботи інструменту, регулятор оборотів для більш точного налаштування роботи.
  Прогумований кабель живлення дозволить використовувати перфоратор при низьких температурах. З довжиною 4 метри можна працювати без подовжувача.

  РЕЖИМИ РОБОТИ
  Виконання специфічних робіт та вирішення різноманітних завдань можливо завдяки трьом режимам роботи (удар, удар зі свердлінням, свердління).

  БЕЗПЕКА
  Функція R-control (запобіжна муфта) захистить користувача від травмування у разі випадкового заклинювання бура або коронки.


  Мастило для редукторів з молібденом Dnipro-M для перфораторів

  Призначенням редукторної змазки є захист редукторів електроінструментів, які працюють в умовах вібрації і ударних навантажень. Зокрема, така змазка ефективна при роботі з ударним електроінструментом: перфораторами, ударними дрилями та іншими. Використовується для редукторів, хрестовин і карданних з’єднань електроінструменту.

  Ступінь захисту
  Змазка виготовляється на мінеральній основі з додаванням молібдену і різних видів присадок: протизадирних, антифрикційних і антиокислювальних. Такий склад забезпечує ефективний захист оброблюваних елементів від пошкоджень, продовжуючи термін експлуатації механізму.

  Властивості змазки
  — змазка максимально стійка до проявів вологи і корозії. Вона не вимивається навіть під сильним впливом води;
  — завдяки своїм властивостям змазка знижує тертя і не допускає перегріву механізмів;
  — робочий діапазон температур від -30° С до +150° С.


  Мастило для хвостовиків оснащення Dnipro-M TL-5HS

  Призначення
  Мастило для хвостовиків оснащення TL-5HS використовується для змащення відповідних деталей відбійних молотків та перфораторів з патроном SDS-Plus, SDS-Max та SDS-Hex (бурів, пік, доліт). Має високу теплопровідність та низький коефіцієнт тертя, за рахунок чого значно знижує нагрів навантажених елементів та ефективно відводить тепло навіть при високій інтенсивності роботи, а також захищає навантажені вузли від передчасного зносу та корозії.

  Особливості
  ● Мастило для хвостовиків ефективно захищає від ураження елементів корозією.
  ● На 70% збільшує строк експлуатації патрона.
  ● На 40% зменшує нагрів навантажених вузлів.
  ● Полегшує установку та зняття оснащення.
  ● Розраховано на 100 годин роботи.

 • Характеристики
  Потужність
  Сила удару
  Тип патрону
  Вага
  Кількість ударів
  Тип перфоратора
  Регулятор обертів

  Режим свердління

  Режим удару

  Режим свердління з ударом

  Діаметр свердління бур: бетон
  Діаметр сверд., сталь
  Діаметр свердління: дерево
  Довжина мережевого кабелю
  Модель
  Об'єм масла