Паяльник для пластикових труб Dnipro-M PW-185 ДНІПРО-М

1650 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Паяльник PW-185 – надійний помічник при роботі будь-якої складності, коли треба зробити систему водопідготовки, водопостачання, опалення або підготовки та постачання повітря, використовуючи пластикові труби.

  ПОТУЖНІСТЬ
  Потужність інструменту в 1850 Вт забезпечується двома ТЕН-ами по 1000 Вт та 850 Вт, що дозволяє за 2 хв нагріти насадки до 300 °С, що дає змогу швидко приступити до роботи та підтримувати необхідну температуру при тривалій роботі. Регулятор температури дозволить виставити точну температуру під необхідний тип робіт.

  НАСАДКИ
  Завдяки подвійному тефлоновому покриттю насадки витримують інтенсивну роботу. Пластик не буде налипати до насадок, а спаювання буде простим, надійним та довговічним. Також на нагрівачі можна розмістити одразу три комплекти насадок, що дозволить зібрати всю систему без зміни насадок.

  ЕРГОНОМІКА
  Надійний хват та зручність в користуванні досягається завдяки компактним розмірам, прогумованій рукоятці, а комплектна підставка сприяє стійкості положення під час роботи. Наявність окремого керування ТЕН-ами дозволяє ефективно працювати як з трубами 20-32 мм, так і з трубами 40-63 мм.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Приступити до виконання робіт можна одразу, адже інструмент комплектується 6-ма насадками необхідного діаметру (20-63 мм), рівнем, рулеткою, рукавицями та ножицями для труб, а кейс дозволить зручно переносити та надійно зберігати інструмент та оснащення.

 • Характеристики
  Клас захисту корпусу
  Потужність
  Час розігріву
  Діаметр затискної оснастки
  Кількість насадок

  Регулювання температури

  Кількість ТЕН-ів, шт

  Захист від перегріву

  Тип корпусу
  Напруга мережі
  Довжина мережевого кабелю
  Вага