Паяльник для пластикових труб Dnipro-M PW-110R ДНІПРО-М

834 грн 600 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Паяльник PW-110R – надійний помічник по дому, в майстерні, або в професійній діяльності. Коли треба зробити систему водопідготовки, водопостачання, опалення або підготовки та постачання повітря у важкодоступному місці, використовуючи пластикові труби.

  ПОТУЖНІСТЬ
  Потужність інструменту в 1100 Вт, дозволяє за 3 хв нагріти насадки до 300 °С, що дає змогу швидко приступити до роботи та підтримувати необхідну температуру при тривалій роботі. Регулятор температури дозволить виставити точну температуру під необхідний тип робіт.

  НАСАДКИ
  Завдяки подвійному тефлоновому покриттю, насадки витримують інтенсивну роботу. Пластик не буде налипати до насадок, а спаювання буде простим, надійним та довговічним. Також на нагрівачі можна розмістити одразу два комплекти насадок, що дозволить зібрати всю систему без зміни насадок.

  ЕРГОНОМІКА
  Надійний хват та зручність в користуванні досягається завдяки міцності, компактним розмірам та компактній нагрівальній поверхні, а комплектна підставка утримує паяльник під час роботи.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  Приступити до виконання робіт можна одразу, адже інструмент комплектується 4-ма насадками необхідного діаметру (20-40 мм), а кейс дозволить зручно переносити та надійно зберігати інструмент та оснащення.

 • Характеристики
  Потужність
  Час розігріву
  Діаметр затискної оснастки
  Кількість насадок

  Регулювання температури

  Кількість ТЕН-ів, шт

  Захист від перегріву

  Тип корпусу
  Напруга мережі
  Довжина мережевого кабелю
  Вага