Обприскувачі

Відображаєтся 51 результат
309 грн

Багатофункціональний обприскувач для будинку та саду

Обприскувач ручний GARDENA Comfort об’ємом 0,5 л є ідеальним універсальним інструментом для зрошення невеликих ділянок в саду і вдома. Обприскувач простий і зручний в експлуатації: ручка ергономічної форми ідеально лежить в руці, а форсунка дозволяє плавно регулювати режим подачі води: від сильного струменя до дрібнодисперсного розпилення. Крім цього, широке заливальне горло полегшує процес заливання води. Практичний фільтр на всмоктуючому патрубку оберігає форсунку від засмічення. Обприскувач забезпечений індикатором рівня, який дозволяє визначати кількість рідини, що залишилася , не відкриваючи при цьому ємність.

309 грн

Багатофункціональний обприскувач для будинку та саду

Обприскувач ручний GARDENA Comfort об’ємом 1 л є ідеальним універсальним інструментом для зрошення невеликих ділянок в саду і вдома. Обприскувач простий і зручний в експлуатації: ручка ергономічної форми ідеально лежить в руці, а форсунка дозволяє плавно регулювати режим подачі води: від сильного струменя до дрібнодисперсного розпилення. Крім цього, широке заливальне горло полегшує процес заливання води. Практичний фільтр на всмоктуючому патрубку оберігає форсунку від засмічення. Обприскувач забезпечений індикатором рівня, який дозволяє визначати кількість рідини, що залишилася , не відкриваючи при цьому ємність.

309 грн

Для комфортного обприскування – на деревах або на землі

Подовжувач для штанги GARDENA, довжиною 50 см, можна використовувати з будь-яким обприскувачем GARDENA об’ємом 3 л або 5 літрів, забезпечуючи просте та зручне обприскування дерев та рослин без необхідності нахилятися. Можна легко від’єднати штангу і замінити її на подовжувач.

469 грн

Ергономічний, легкий у керуванні ручний обприскувач для внесення рідких засобів захисту рослин. Насос із дуже м’яким ходом, для ефективної та приємної роботи. Серійно оснащений конусоподібною форсункою.

499 грн

Універсальний домашній обприскувач для вимогливих користувачів

Обприскувач ручний Premium GARDENA вміщує 1 л води і є універсальним інструментом для поливу домашніх рослин. Обприскувач виготовлений з сучасних високоякісних матеріалів: форсунка та кільце виконані з нержавіючої сталі. Стильний дизайн за рахунок корпусу темного кольору робить обприскувач ідеальним інструментом для використання в домашніх умовах. Режим дрібнодисперсного зрошення дозволяє доглядати за вразливими рослинами. Обприскувач простий і зручний в експлуатації: ручка ергономічної форми ідеально лежить в руці, а форсунка дозволяє плавно регулювати режим подачі води: від сильного струменя до дрібнодисперсного розпилення. Крім цього, широке заливальне горло полегшує процес заливання води. Практичний фільтр на всмоктуючому патрубку оберігає форсунку від засмічення. Обприскувач забезпечений індикатором рівня, який дозволяє визначити кількість рідини, що залишилася, не відкриваючи ємність.

615 грн
Захист від розбризкування для таких моделей: SG 31, SG 51, SG 71
699 грн

Ручний обприскувач об’ємом 1,5л, максимальним тиском 3бар, спеціальне ущільнення з матеріалу Viton®, що дозволяє використовувати SG 11 PLUS із агресивними рідкими засобами (Діапазон pH: 1,0-9,0)..