Обігрівач дизельний Vitals DH-501 Vitals

Артикул: 45781P Категория:
Бренд: VITALS
44688 грн
В наличии
 • Описание

  Дизельний обігрівач з непрямим типом нагріву Vitals DHC-501 відноситься до промислового опалювального обладнання, що працює на дизельному паливі. Дана модель незамінна в тих випадках, коли є можливість здійснити виведення відпрацьованих газів назовні приміщення через спеціальний газовідвід.

  Дизельний обігрівач Vitals DHC-501 — компактний мобільний пристрій, призначений для ефективного обігріву виробничих і допоміжних приміщень великого об’єму (будівельні об’єкти, склади, гаражі, торгові павільйони, теплиці, оранжереї й т.д.). Цей пристрій після включення відразу ж готове до використання за призначенням і не вимагають додаткового часу на розігрів.

  Модель Vitals DHC-501, що володіє тепловою потужністю 50 кВт, здатна швидко обігріти приміщення площею до 500 м² (висота стелі не більше 3 м). При цьому приміщення повинно бути належним чином утеплено, а також мати невеликі теплові втрати. Відсутність викиду продуктів згоряння в опалювальне приміщення дозволяє використовувати цю модель для обігріву приміщень, в яких присутні люди і тварини.

  Процеси запалення і горіння палива, подачі та нагрівання повітря, а також аварійної зупинки відбуваються в автоматичному режимі. Потік нагрітого обігрівачем повітря, рівномірно поширюється по приміщенню, становить 2000 м³ / год. Для підтримки бажаної температури повітря в приміщенні використовується термостат.

  Обігрівач забезпечений паливним баком місткістю 69 л, завдяки чому пристрій здатний працювати без необхідності дозаправлення протягом 14 годин. Важливою особливістю обігрівача є економічність — витрата палива становить 4 кг / год (4,7 л / год).

  У тому випадку, якщо полум’я під час роботи пристрою з непередбачених причин згасне, система контролю перекриє подачу палива до пальника. Також конструкцією обігрівача передбачений захист від перегріву, що дозволяє автоматично припиняти роботу пристрою при досягненні критичного рівня його нагрівання.

  Для зручності транспортування даного опалювального обладнання комплектом постачання передбачені транспортувальні колеса і руків’я. Для стійкого положення при роботі є опорний кронштейн. Також в комплект постачання входить керівництво по експлуатації, повністю зображає порядок експлуатації та технічного обслуговування пристрою.

  Дизельний обігрівач Vitals DHC-501 має сучасний дизайн, надійний в роботі, простий в експлуатації та обслуговуванні.

 • Характеристики
  Тип палива
  Вага нетто / брутто, кг
  Частота тока, Гц

  Номінальна напруга, В

  Теплова потужність, Вт
  Потік повітря, м³/год
  Витрата палива, кг/год

  Запобіжник

  Тип нагрівання
  Ємність бака, л

  Термостат

  Форсунка Danfoss

  Габаритні розміри, мм