Ножиці по металу FatMax ™ Aviation довжиною 250 мм, прямі STANLEY 2-14-563

Артикул: 2-14-563 Категория:
Бренд: STANLEY
334 грн
В наличии
 • Описание

  Особливості 2-14-563

  Ножиці по металу

  Ножиці по металу призначені для різання металевих листів і профілю, торцювання і видалення задирок. Щоб інструмент справно служив, матеріал ріжучої частини ножиць повинен бути міцним. Зазвичай для їх виготовлення застосовується хром-ванадієва (Cr-V) або хром-молібденова (Cr-Mo) марка стали. Виготовлений з даних марок сталі інструмент справляється з різкою більшості металів, в залежності від їх товщини. Леза інструменту заточені під кутом від 65 до 80 градусів, і чим більше кут, тим твердіше матеріал зможуть подужати ножиці.

  Ножиці по металу відрізняються не тільки матеріалом виготовлення, але і по довжині, а також типу різу. < / p>

  • Прямі — підійдуть для вирізання кіл з великого діаметру або прямого різу.
  • Праві і ліві — з точністю виконають криволінійний розріз. Вони використовуються для вирізання отворів або заготовок з кривими лініями. Такий інструмент підбирається в залежності від того, якою рукою Вам зручніше працювати.

   STANLEY 2-14-563

   Прямі ножиці по металу STANLEY виконані методом кування з хром-молібденової стали. Зручний і надійний інструмент оснащений насічками по ріжучої кромці, які попереджають зісковзування ножів при різанні. Застосовуються для різання холоднокатаної і нержавіючої сталі, а також для мідних, алюмінієвих або пластикових матеріалів. До основних переваг даного інструменту можна віднести:

   • подвійну спіральну пружину, яка істотно продовжує термін експлуатації;
   • систему фіксації, керовану однією рукою. Автоматично повертається у вихідне положення після того, як зімкнуться рукоятки;
   • рукоятки оснащені двома видами покриття, які забезпечують комфортні умови роботи і впевнений захоплення ножиць;
   • хромовані деталі кріплення;
   • покажчик напрямку різання.

    Даний інструмент забезпечує рівний і чистий рез з мінімальними зусиллями.

    Ручний та електроінструмент від компанії ЕСКО

    ЕСКО — прямий постачальник надійного інструменту і садової техніки з європейських країн від провідних виробників. Серед товарних позицій сайту Ви знайдете товари від «STANLEY», «DeWALT», «BOSCH», «Alpina» та інших, не менш відомих торгових марок. Власний сервісний центр і виставковий зал з можливістю випробувати інструмент в роботі — це те, що виділяє компанію на тлі аналогічних українських продавців подібних товарів. Купуючи товари у компанії ЕСКО, Ви отримуєте оперативну доставку, сервісну підтримку і професійну консультацію від фахівців.

 • Характеристики
  Довжина, мм

  Країна виробник
  Тип