Ножиці для живої огорожі

Відображаєтся 1–12 з 119 результатів
359 грн

Для зручного пересування по траві

Коліщатка GARDENA для акумуляторних ножиць забезпечують зручне пересування інструменту по траві, особливо в комбінації з телескопічною ручкою. За допомогою простого з’єднувача коліщатка можна встановити, виконавши лише одну операцію.

469 грн

Розчиняє бруд та запобігає іржі

Спрей для очищення GARDENA ідеально підходить для догляду за садовим інструментом. Він покращує якості ковзання і зменшує знос ножа. Очищуючий спрей розчиняє бруд та запобігає іржі на металевих частинах. Він економічний та біологічно розкладається. Ємність: 200 мл.

829 грн

Для кущових стрижок ContourCut, ст. № 8819/8829

.

989 грн

Проста заміна

Лезо GARDENA для трави та вічнозелених рослин можна використовувати з акумуляторними ножицями (арт. № 9853, 9854, 9855, 9856, 9857, 9858). Лезо з шириною 8 см змінюється без надмірних зусиль.

989 грн

Лезо для трави GARDENA – і самшит підходить для всіх ножиць акуратних клавіш ClassicCut і ComfortCut.

1409 грн

Для підрівнювання країв газонів — можливість працювати не нахиляючись

За допомогою комплекту GARDENA з телескопічною ручкою та коліщатками можна зручно підрівнювати краї газонів і ґрунтопокривні рослини, не нахиляючись.

1715 грн

Легкі акумуляторні ножиці для підрівнювання країв газонів

За допомогою акумуляторних ножиць GARDENA SmallCut Li-23 R можна зручно та акуратно підрівнювати траву на краях газонів. Завдяки ергономічним ручкам, ножиці дуже зручно розташовуються в руці.

1849 грн

Легкий акумуляторний прилад з потужним літій-іонним акумулятором

За допомогою цих компактних ножиць можна доглядати за кромками газону та надавати їм ідеальної форми. Завдяки ергономічній ручці акумуляторні ножиці зручні у використанні. Кнопка блокування та перемикач на ручці забезпечують безпечну роботу.