Насоси для зрошення

Отображение 1–12 из 27 результатов
7599 грн

Глибинний насос ВР 4 Deepwell ідеально підходить для використання альтернативних джерел води — глибоких свердловин. Підходить для зрошення саду, а також — у поєднанні з автоматикою — для водопостачання в будинку. Має дуже міцний корпус і різьбові з’єднання з нержавіючої сталі. Вбудований фільтр попереднього очищення води і спеціальна «нога» захищає насос від забруднення. Прикладений канат 15 м можна легко прикріпити до насоса. Вбудований зворотний клапан. Продуктивність 4600 л/год, тиск 4,3 бар.

8999 грн

Глибинний насос ВР 4 Deepwell ідеально підходить для використання альтернативних джерел води — глибоких свердловин. Підходить для зрошення саду, а також — у поєднанні з автоматикою — для водопостачання в будинку. Має дуже міцний корпус і різьбові з’єднання з нержавіючої сталі. Вбудований фільтр попереднього очищення води і спеціальна «нога» захищає насос від забруднення. Прикладений канат 15 м можна легко прикріпити до насоса. Вбудований зворотний клапан. Продуктивність 5000 л/год, тиск 5,5 бар.

14599 грн

Безпечний та зручний — з автоматичною функцією вмикання та вимикання

Для глибоких свердловин або цистерн автоматичний занурювальний насос високого тиску GARDENA 6000/5 — найкращий вибір! Надзвичайно високоефективна і безшумна модель дозволяє відкачувати воду з глибини до 13 м (навіть з тривалим зануренням) для поливу Вашого саду або побутових потреб. Інноваційна автоматична робота забезпечує зручність та енергозбереження. Вбудований електронний манометр та датчик виявлення потоку відповідають за автоматичне ввімкнення та вимкнення насоса. Міцні та якісні матеріали забезпечують безперебійну роботу насоса під водою та забезпечують захист його від пошкоджень. Фільтр з нержавіючої сталі захищає насос від забруднень. Тихий конденсаторний двигун, який не потребує обслуговування, оснащений термовимикачем для захисту від перевантаження. Вбудований зворотний клапан запобігає розливанню рідини зі шланга після виходу насоса з експлуатації та зменшує час всмоктування при повторному запуску насоса. Захист від роботи насухо. Датчик виявляє надто низький рівень води та автоматично вимикає насос. Велика кількість функцій гарантує надійну довгострокову експлуатацію насоса без перерви. Висока надійність і довговічність забезпечується також системою подвійних прокладок, що використовуються для двигуна насоса, а також, захистом кераміки. Завдяки 4-ступінчастому робочому колесу насоса вода закачується ефективно і безшумно. Практична функція: наявність силового кабелю довжиною 15 м забезпечує швидке підключення насоса. Кріпильний кабель, що входить у комплект доставки, полегшує занурення та, якщо необхідно, піднімає насос.

3099 грн

Висока продуктивність і різноманітність у використанні — найкращий насос для резервуару з дощовою водою

Завдяки насосу для резервуарів з дощовою водою GARDENA 4000/2 Classic, Ви можете використовувати дощову воду з резервуара для поливу Вашого саду. Він призначений для легкого заповнення резервуарів для води або для комфортного поливу, шляхом підключення до шланга наконечників для поливу GARDENA або системи мікрокрапельного поливу. Передбачена можливість підключення дощувача. Практична функція: насос може використовуватися для перекачування води. Завдяки тому, що насос виробляється тільки з високоякісних матеріалів, користувачеві гарантується висока ефективність і майже безшумна робота насоса. Безтурботний тихий конденсаторний двигун забезпечує ефективну подачу води за допомогою двохступеневого колеса насоса. Наявність вбудованого фільтра захищає насос від пошкоджень, а додаткова опорна основа запобігає поглинанню великих забруднюючих речовин. Наявність поплавкового вимикача захищає насос від роботи насухо: якщо рівень води занадто низький, насос автоматично вимикається. Насос простий і зручний у використанні. Висота телескопічного шланга плавно регулюється, як і потік води. Для компактного зберігання та зручного транспортування телескопічна штанга легко кріпиться до насосу і одночасно використовується як портативна ручка. Кабель живлення обгорнутий навколо штанги насоса для акуратного та безпечного зберігання.

3949 грн 2959 грн

Інтегрована автоматична функція — заощаджує енергію

Завдяки автоматичному насосу для резервуарів з дощовою водою GARDENA 4000/2 Classic, Ви можете використовувати дощову воду для поливу Вашого саду. Насос призначений для легкого заповнення резервуарів водою або для комфортного поливу саду, шляхом підключення до шланга наконечників для поливу, розпилювачів, дощувачів або системи мікрокрапельного поливу GARDENA. Насос може використовуватися для перекачування води. Він виготовлений із високоякісних матеріалів, що забезпечує високу ефективність та майже безшумну роботу насоса. Тихий конденсаторний двигун забезпечує ефективну подачу води за допомогою двохступеневого колеса. Наявність вбудованого фільтра захищає насос від пошкоджень, а додаткова опорна основа запобігає поглинанню великих частин бруду. Наявність поплавкового вимикача захищає насос від роботи насухо: якщо рівень води занадто низький, насос автоматично вимикається. Насос простий і зручний у використанні. Висота телескопічної штанги плавно регулюється, як і потік води. Для компактного зберігання та зручного транспортування телескопічна штанга легко кріпиться до насосу і одночасно використовується як портативна ручка. Кабель живлення обгорнутий навколо штанги насоса для акуратного та безпечного зберігання.

14209 грн

Великий обсяг води швидко і потужно перекачується з великої глибини

Напірний насос для свердловин з нержавіючої сталі GARDENA 6000/5 inox є найкращим вибором для глибоких свердловин та колодязів з вузьким діаметром (10 см). Безшумний і надзвичайно потужний насос дозволяє здійснювати забір води з глибини до 20 м, наприклад, для поливу Вашого саду, витримуючи при цьому тривалие занурення. Корпус з нержавіючої сталі гарантує довгу та надійну роботу насоса під водою. Насос виробляється тільки з міцних і високоякісних матеріалів. Фільтр, виконаний з нержавіючої сталі, запобігає проникненню в насос сторонніх предметів. Передбачена можливість кріплення опор для підвищення рівня розташування насоса, що використовується, зокрема, для цистерн і сприяє значному зниженню всмоктування бруду і піску. Тепловий перемикач захищає від перевантажень тихий мотор конденсатора, який не потребує обслуговування. Потужний енергозберігаючий двигун дозволяє ефективно і практично безшумно перекачувати воду з глибини до 20 метрів за допомогою семиступінчастого робочого колеса насоса. Практична функція: наявність електричного кабелю довжиною 22 м забезпечує швидке встановлення насоса. Кріпильний кабель, що входить у комплект, полегшує занурення та, якщо необхідно, піднімає насос.

17509 грн

З автоматичною функцією — вода видобувається зручно, потужно і з великої глибини

Напірний автоматичний насос для свердловин з нержавіючої сталі GARDENA 6000/5 inox є найкращим вибором для глибоких свердловин та колодязів з вузьким діаметром (10 см). Безшумний і надзвичайно потужний насос дозволяє здійснювати забір води з глибини до 20 м, наприклад, для поливу Вашого саду, витримуючи при цьому тривалие занурення. Корпус з нержавіючої сталі гарантує довгу та надійну роботу насоса під водою. Насос виробляється тільки з міцних і високоякісних матеріалів. Фільтр, виконаний з нержавіючої сталі, запобігає проникненню в насос сторонніх предметів. Передбачена можливість кріплення опор для підвищення рівня розташування насоса, що використовується, зокрема, для цистерн і сприяє значному зниженню всмоктування бруду і піску. Тепловий перемикач захищає від перевантажень тихий мотор конденсатора, який не потребує обслуговування. Потужний енергозберігаючий двигун дозволяє ефективно і практично безшумно перекачувати воду з глибини до 20 метрів за допомогою семиступінчастого робочого колеса насоса. Практична функція: наявність електричного кабелю довжиною 22 м забезпечує швидке встановлення насоса. Кріпильний кабель, що входить у комплект, полегшує занурення та, якщо необхідно, піднімає насос.

7499 грн

Оптимальний насос для глибоких свердловин та цистерн

Для глибоких свердловин або цистерн автоматичний занурювальний насос високого тиску GARDENA 5500/3 — найкращий вибір! Надзвичайно високоефективна і безшумна модель дозволяє відкачувати воду з глибини до 13 м (навіть з тривалим зануренням) для поливу Вашого саду або побутових потреб. Інноваційна автоматична робота забезпечує зручність та енергозбереження. Вбудований електронний манометр та датчик виявлення потоку відповідають за автоматичне ввімкнення та вимкнення насоса. Міцні та якісні матеріали забезпечують безперебійну роботу насоса під водою та забезпечують захист його від пошкоджень. Фільтр з нержавіючої сталі захищає насос від забруднень. Тихий конденсаторний двигун, який не потребує обслуговування, оснащений термовимикачем для захисту від перевантаження. Вбудований зворотний клапан запобігає розливанню рідини зі шланга після виходу насоса з експлуатації та зменшує час всмоктування при повторному запуску насоса. Захист від роботи насухо. Датчик виявляє надто низький рівень води та автоматично вимикає насос. Велика кількість функцій гарантує надійну довгострокову експлуатацію насоса без перерви. Висока надійність і довговічність забезпечується також системою подвійних прокладок, що використовуються для двигуна насоса, а також, захистом кераміки. Завдяки 4-ступінчастому робочому колесу насоса вода закачується ефективно і безшумно. Практична функція: наявність силового кабелю довжиною 15 м забезпечує швидке підключення насоса. Кріпильний кабель, що входить у комплект, полегшує занурення та, якщо необхідно, піднімає насос.

4499 грн

Готове рішення для швидкого підключення та негайного використання

Компактний садовий насос GARDENA 3000/4 є оптимальною стартовою моделлю і може використовуватися для різноманітних цілей. Завдяки своїй високій потужності всмоктування та тиску, насос ідеально підходить для поливу, збільшення тиску або прокачування крана чи хлорованої води в басейні. Легкий та надійний — насос простий у використанні! Великий отвір полегшує наповнення насоса перед початком використання, а завдяки ергономічній ручці насос легко транспортується. Гумові опори забезпечують стійкість і мінімальний рівень шуму при експлуатації насоса. Для захисту від пошкодження під час морозної погоди насос обладнаний дренажним отвором з дренажною пробкою. Довготривалий термін служби GARDENA виключно залежить від високоякісних матеріалів. Подвійна система ущільнення між робочим колесом двигуна та подачею забезпечує безпечну роботу та запобігає пошкодженню насоса. Вимикач термозахисту захищає двигун від перевантаження.

Примітка. Насоси GARDENA не підходять для перекачування солоної води, продуктів харчування, агресивних легкозаймистих речовин.

3399 грн

Приваблива стартова модель — надійна і компактна

Компактний садовий насос GARDENA 3000/4 є оптимальною стартовою моделлю і може використовуватися для різноманітних цілей. Завдяки своїй високій потужності всмоктування, насос ідеально підходить для поливу або прокачування крана чи хлорованої води в басейні. Легкий та надійний — насос простий у використанні. Великий отвір полегшує наповнення насоса перед початком використання, а завдяки ергономічній ручці насос легко транспортується. Гумові опори забезпечують стійкість і мінімальний рівень шуму при експлуатації насоса. Для захисту від пошкодження під час морозної погоди насос обладнаний дренажним отвором з дренажною пробкою. Довготривалий термін служби GARDENA виключно залежить від високоякісних матеріалів. Подвійна система ущільнення між робочим колесом двигуна та подачею забезпечує безпечну роботу та запобігає пошкодженню насоса. Вимикач термозахисту захищає двигун від перевантаження.

Примітка. Насоси GARDENA не підходять для перекачування солоної води, продуктів харчування, агресивних легкозаймистих речовин.