Насоси для водопостачання в домі

Отображение 1–12 из 32 результатов
6977,30 грн 5699 грн

Автоматична насосна станція METABO HWA 3500 Inox (600978000) Для автоматичного водопостачання, для поливання саду, та відкачування ґрунтових вод, а також для підйому, перекачування та циркуляції чистої води Розумна електроніка забезпечує енергоощадний автоматичний режим водопостачання залежно від потреб Захист насосів Metabo Pump Protection: автоматичний захист насосів від роботи насухо із світлодіодним індикатором для високої безпеки використання Конденсаторний двигун, що не потребує технічного обслуговування Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації Довговічний корпус насоса з високосортної сталі Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію Пробка для зливу води (захист від замерзання), при відкручуванні не потрібні інструменти Ніжки на гумових прокладках для роботи без шуму та вібрації Для іригації садових ділянок з 1 або 2 дощовими установками Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

8777,89 грн

Автоматична насосна станція METABO HWA 6000 Inox (600980000) Для автоматичного водопостачання, для поливання саду, та відкачування ґрунтових вод, а також для підйому, перекачування та циркуляції чистої води Розумна електроніка забезпечує енергоощадний автоматичний режим водопостачання залежно від потреб Захист насосів Metabo Pump Protection: автоматичний захист насосів від роботи насухо із світлодіодним індикатором для високої безпеки використання Багатоступеневий робочий механізм насоса для високої продуктивності і тихої роботи Конденсаторний двигун, що не потребує технічного обслуговування Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації Довговічний корпус насоса з високосортної сталі Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію Пробка для зливу води (захист від замерзання), при відкручуванні не потрібні інструменти Ніжки на гумових прокладках для роботи без шуму та вібрації Для зрошення садових ділянок з 1-4 дощовими установками Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

7765,06 грн

Автоматична насосна станція METABO HWAI 4500 Inox (600979000) Комплексна система з компактною конструкцією, серійним вбудованим фільтром та зворотнім клапаном для простого монтажу Для автоматичного водопостачання, для поливання саду, та відкачування ґрунтових вод, а також для підйому, перекачування та циркуляції чистої води Розумна електроніка забезпечує енергоощадний автоматичний режим водопостачання залежно від потреб Захист насосів Metabo Pump Protection: автоматичний захист насосів від роботи насухо із світлодіодним індикатором для високої безпеки використання Інтегрований фільтр, який можна мити, захищає насос від забруднення Інтегрований зворотній клапан запобігає витіканню води з насоса при його вимиканні, що забезпечує швидке включення при повторному пуску Конденсаторний двигун, що не потребує технічного обслуговування Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації Довговічний корпус насоса з високосортної сталі Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію Пробка для зливу води (захист від замерзання), при відкручуванні не потрібні інструменти Ніжки на гумових прокладках для роботи без шуму та вібрації Для іригації садових ділянок з 1-3 дощовими установками Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

26456 грн

Вакуумний насос Husqvarna VP 200 Husqvarna VP 200 — вакуумний насос з потужним електродвигуном і ресивером трубчастої конструкції. Поставляється з вакууметр, 2-метровим шлангом і воздухоспускного пристроєм. Особливості моделі: Витрата повітря 200 л / хв. при розрідженні 0,9 бар. Ручка для перенесення. Показати особливості моделі …

4999 грн 3999 грн

Насосна станція з гідробаком BP3 Home має високу якість Керхер і надійно забезпечує будинок водопровідною водою. Насос включається і виключається автоматично, коли необхідна подача води. Апарат оснащений зворотним клапаном, вбудованим індикатором тиску, компенсаторним контейнером (19 л) і захистом від перегріву. Ергономічна ручка дозволяє легко переносити насос. Двигун і фланці з нержавійочої сталі забезпечують насосу довгий термін служби.

12466 грн

Насос Husqvarna з баком для води з акумулятором WT15 Husqvarna з баком для води з акумулятором WT15 — пристрій призначений для забезпечення безперервної подачі води або охолоджуючих рідин в робочу зону інструментів, що виконується за рахунок роботи акумуляторного насоса подає рідину з вбудованого 15 літрового бака. Бак для води Husqvarna WT15 має високу міцність, що дозволяє безперешкодно транспортувати його в межах будівельного майданчика. Вбудований насос забезпечує безперервну роботу до повного використання знаходиться в баку води (функція автостопу). Li-Ion акумулятор насоса дозволяє працювати протягом двох годин, при цьому користувач може контролювати стан заряду за допомогою наявного індикатора. Для роботи в інтенсивному режимі передбачена можливість турбо-подачі — для активізації даної функції досить утримувати кнопку включення протягом 2 сек (подвоєна швидкість подачі і продуктивність), що вельми корисно при виконанні очищення інструментів при закінченні робіт. Для більшої зручності акумуляторний насос з баком для води Husqvarna WT15 обладнаний гнучким шлангом довжиною 3 м. Комплект поставки: Акумулятор 18В 1,6 Ач Зарядний пристрій 18В 600мА Шланг 3 м Особливості моделі: Потужний літій-іонний акумулятор і зарядний пристрій — бак Husqvarna WT 15 оснащений літій-іонним акумулятором, зарядним пристроєм і розпилювальної насадкою Gardena. Всі ці компоненти зручно розміщені в спеціальному відсіку WT 15. Повністю заряджений акумулятор забезпечує безперервну роботу протягом 45 хвилин. Функція автоматичного відключення — в удосконаленому водяному баку передбачена функція автоматичної зупинки, яка відключає машину, коли вода витрачена. Індикатор показує рівень заряду акумулятора. Зручна транспортування — при транспортуванні WT 15 водяний шланг намотується на змінну нижню частину, а сполучна муфта на кінці шланга вставляється в спеціальний слот. Двошвидкісний насос — в системі електронного управління передбачена можливість збільшення пропускної спроможності насоса. При натисканні та утриманні в натиснутому положенні перемикача протягом 1,5-2 секунд насос працює з подвоєною швидкістю, подаючи вдвічі більший обсяг води. Цю функцію зручно використовувати при наявності розпилювальної насадки Gardena для чищення машини після роботи. Цю функцію можна також використовувати, якщо з яких-небудь причин під час різання потрібна додаткова подача води. Показати особливості моделі …

6999 грн

Зручний насос для невеликих будинків і садових ділянок

Автоматичний насос GARDENA Сlassic 3500/4 можна використовувати для подавання води для туалету, пральної машини та задоволення інших домашніх потреб. Крім того, його можна застосовувати в саду. Вбудована електронна система автоматично вмикає цей надійний насос для будинку та саду, коли потрібна вода, а потім знову вимикає його. Це насос струминного типу, який качає воду швидко, надійно та тихо. Використання зворотного клапана забезпечує високу ефективність роботи. Спеціальна програма гарантує надійне подавання навіть невеликого обсягу води. Насос має систему самодіагностування, тому після виникнення навіть незначних несправностей (як-от витоки з крана або проблема з усмоктуванням води) світлодіодний індикатор починає блимати з різною частотою залежно від типу проблеми. Це дає змогу швидко усунути дефект. Для забезпечення зручності під час переміщення насоса передбачена спеціальна ручка.

8749 грн

Простий в експлуатації насос, призначений для невеликих і середніх будинків та садових ділянок

Автоматичний насос GARDENA Сlassic 4000/5 можна використовувати для подавання води для туалету, пральної машини та задоволення інших домашніх потреб. Крім того, його можна застосовувати в саду. Вбудована електронна система автоматично вмикає цей надійний насос для будинку та саду, коли потрібна вода, а потім знову вимикає його. Це насос струминного типу, який качає воду швидко, надійно та тихо. Використання зворотного клапана забезпечує високу ефективність роботи. Спеціальна програма гарантує надійне подавання навіть невеликого обсягу води. Насос має систему самодіагностування, тому після виникнення навіть незначних несправностей (як-от витоки з крана або проблема з усмоктуванням води) світлодіодний індикатор починає блимати з різною частотою залежно від типу проблеми. Це дає змогу швидко усунути дефект. Для забезпечення зручності під час переміщення насоса передбачена спеціальна ручка.

10809 грн

Універсальний насос з інноваційним додатковим обладнанням для будинків і садових ділянок середніх розмірів

Автоматичний насос GARDENA Сlassic 5000/5 можна використовувати для подавання води для туалету, пральної машини та задоволення інших домашніх потреб. Крім того, його можна застосовувати в саду. Вбудована електронна система автоматично вмикає цей надійний насос для будинку та саду, коли потрібна вода, а потім знову вимикає його. Це насос струминного типу, який качає воду швидко, надійно та тихо. Використання зворотного клапана забезпечує високу ефективність роботи. Спеціальна програма гарантує надійне подавання навіть невеликого обсягу води. За допомогою великого РК-дисплея можна повністю контролювати всі функції насоса. На дисплеї відображаються різні повідомлення про його роботу та попередження про можливі несправності з інформацією щодо методів їх усунення. Для забезпечення зручності під час переміщення насоса передбачена спеціальна ручка.

13179 грн

Потужний насос для задоволення максимальних потреб великих будинків і садових ділянок

Автоматичний насос GARDENA Сlassic 6000/6 можна використовувати для подавання води для туалету, пральної машини та задоволення інших домашніх потреб. Крім того, його можна застосовувати в саду. Вбудована електронна система автоматично вмикає цей надійний насос для будинку та саду, коли потрібна вода, а потім знову вимикає його. Корпус насоса з високоякісної нержавіючої сталі захищає його від негативного впливу атмосферних чинників. 5-ступеневе лопатеве колесо забезпечує дуже тиху роботу насоса. Вода качається швидко, надійно та тихо. Використання зворотного клапана гарантує високу ефективність роботи. Спеціальна програма гарантує надійне подавання навіть невеликого обсягу води. За допомогою великого РК-дисплея можна повністю контролювати всі функції насоса. На дисплеї відображаються різні повідомлення про його роботу та попередження про можливі несправності з інформацією щодо методів їх усунення. Для забезпечення зручності під час переміщення насоса передбачена спеціальна ручка.

5159 грн

Висока якість — автоматична напірна насосна станця GARDENA

Використовуючи класичну напірну насосну станцію GARDENA Classic 3000 з потужністю 600 Вт і максимальною пропусконю здатністю 2800 л/год, Ви маєте надійного помічника, який розподіляє дощову воду, наприклад, з дощових резервуарів, свердловин або цистерн, повністю автоматично до Вашого будинку або саду. Наприклад, Ви можете використовувати воду з резервуара під тиском для зливу в туалеті, миття авто та зрошування Вашого саду. Залежно від потреб у воді автоматична установка водопостачання автоматично вмикається або вимикається, таким чином, працює дуже економічно. Якщо насос буде працювати в гарячому режимі, функція автоматичного відключення забезпечує захист від теплового перевантаження. Станція автоматичного водопостачання GARDENA Classic серійно оснащена вбудованим фільтром попереднього очищення, який захищає насос від бруду і піску, також, як і зворотний клапан, і це означає, що станція може бути легко введена в експлуатацію. Великий отвір для заповнення та випускний клапан забезпечують швидкий і безперебійний перший запуск. Самозаповнення оптимізується ручним регулюванням зворотного клапана. Крім того, перемикач теплового перевантаження контролює постійну та безперебійну роботу конденсаторного двигуна, який не потребує обслуговування. Перед першою появою заморозків просто злийте воду з насоса за допомогою дренажного гвинта. Автоматична станція водопостачання приваблює покупця своєю добре продуманою технологією, найвищою якістю матеріалів та компактним, економним дизайном. Вбудований манометр і перемикач тиску зберігають простір. Насос не підходить для перекачування солоної води, продуктів харчування, агресивних легкозаймистих речовин.

Макс. Тиск: 3,6 бар
З’єднання різьбою 33,3 мм (G1). «

5673,25 грн 3999 грн

Насосна станція METABO HWW 3300/25 G (600968000) Для автоматичного водопостачання, для поливання саду, та відкачування ґрунтових вод, а також для підйому, перекачування та циркуляції чистої води Напірний резервуар для підготовки води з економією енергії та малошумною роботою Манометричний вимикач на ресивері для автоматичної активації у разі підвищеної потреби у воді Конденсаторний двигун, що не потребує технічного обслуговування Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Система високоякісних контактних ущільнювальних кілець для тривалого терміну експлуатації Окремий отвір для заливання води для простого введення насоса в експлуатацію Пробка для зливу води (захист від замерзання), при відкручуванні не потрібні інструменти Для іригації садових ділянок з 1 або 2 дощовими установками Для однофазного змінного струму Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.