Дренажні насоси

Отображение 1–12 из 40 результатов
18393,18 грн 13999 грн

Дренажний насос METABO DP 18-5 SA (604111000) Для ефективної подачі великих обсягів стічної, дощової, ґрунтової води та будівельного водопостачання Контактне ущільнювальне кільце для захисту насоса у разі сильно забрудненої води Самоочисне робоче колесо Vortex для мінімального ризику блокування Для тривалого режиму експлуатації, завдяки двигуну категорії S1 Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Поплавковий вимикач для автоматичного режиму роботи Придатний для мобільного та стаціонарного використання завдяки ергономічним ручкам та стійкості Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

32293,21 грн

Дренажний насос METABO DP 28-10 S Inox (604112000) Для ефективної подачі великих обсягів стічної, дощової, ґрунтової води та будівельного водопостачання Оптимальне охолодження двигуна водою, що всмоктується, також при низькому рівні води Подвійне контактне ущільнювальне кільце з мастильною камерою для оптимального захисту насоса у разі сильно забрудненої води Самоочисне робоче колесо Vortex для мінімального ризику блокування Для тривалого режиму експлуатації, завдяки двигуну категорії S1 Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Поплавковий вимикач для автоматичного режиму роботи Придатний для мобільного та стаціонарного використання завдяки ергономічним ручкам та стійкості Довговічний корпус насоса з нержавіючої високосортної сталі Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

2499 грн 2199 грн

Максимальна продуктивність в 7000 л / ч робить дренажний насос SP 3 Dirt ідеальною моделлю початкового класу для швидкої осушки ємностей і садових ставків. Здатний збирати брудну воду з частинками бруду розміром до 20 мм. Для збору більш брудної води можна придбати попередній фільтр, який захистить крильчатку насоса. Надійне кільце ущільнювача продовжує термін служби насоса. Поплавковий вимикач вимикає насос автоматично при падінні рівня води, що вберігає насос від сухого ходу. Оснащений системою швидкого підключення шланга

3499 грн

Універсальний погружний насос SP 5 Dual, розрахований на відкачування брудної води і шляхом переміщення фільтра в лічені секунди переключаєтсья в режим, що дозволяє відкачувати з дна чисту воду. Завдяки функції« 2-в-1» надійний погружний насос SP 5 Dual може використовуватися як для чистої, так і брудної води (відкачує брудну воду, яка містить частинки розміром до 20 мм). Фільтр легко регулюється для відкачування з дна до рівня 1 мм. З максимальною швидкістю потоку 9 500 л / ч SP 5 Dual ідеально підходить для відкачування води з підвалів, садових ставків і басейнів. Строк служби насоса збільшено завдяки керамічному контактному ущільнюючому кільцю. Насос можна автоматично вмикати і вимикати за допомогою поплавкового вимикача. Поплавковий вимикач закріплений на направляючій і може регулюватися по висоті. Маніпуляції зі шлангом 1 1/4 » спрощуються і прискорюються завдяки системі

4499 грн 3799 грн

Модель SP 7 Dirt — це найпотужніший насос в асортименті дренажних насосів Керхер. Його продуктивність — 15500 л / год, і цього вистачає для осушування великих ставків, підвалів і катлаванів (до 100 м³), де часточки бруду у воді не перевищують 30 мм. Для збору більш брудної води можна придбати попередній фільтр, котрий захистить крильчатку насоса. Кільце ущільнювача продовжує термін служби насоса. Поплавковий вимикач регулюється по висоті і автоматично включає / відключає насос при зміні рівня води. Оснащений системою швидкого підключення шланга

2199 грн

Дренажний насос SP 2 Flat надійно збирає чисту воду (з частинками бруду не більше 5 мм) з поверхні аж до рівня 1мм. З продуктивністю в 6000 л/год він ідеально підходить для осушування невеликих ставків або льохів. Надійне кільце ущільнювача продовжує термін служби насоса. Поплавковий вимикач вимикає насос автоматично при падінні рівня води, що вберігає насос від сухого ходу. Оснащений системою швидкого підключення шланга

7216,29 грн 5499 грн

Занурювальний напірний насос METABO TDP 7501 S (0250750100) Для зрошення садових ділянок з резервуарів Для безпосередньої роботи в зрошувальних установках та для поливання саду з глибоких водойм, колодязів або цистерн Для іригації садових ділянок з 1-3 дощовими установками 3-ступеневий робочий механізм забезпечує оптимальний тиск Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Регульований поплавковий вимикач для автоматичного режиму роботи Інтегрований зворотній клапан надійно запобігає випорожненню водогону Міцний корпус з ударостійкого пластику Ергономічна ручка для зручного транспортування Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

4987,07 грн

Занурювальний насос для чистої води METABO TP 12000 SI (0251200009) Для відкачування, всмоктування та перекачування чистої води з баків, басейнів та затоплених підвалів Для зрошення садових ділянок з резервуарів Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Насос з поверховим всмоктуванням до залишкового рівня води 2-3 мм Інтегрований поплавковий вимикач для автоматичного режиму роботи Інтегрований зворотній клапан та автоматичне видалення повітря Використання без проблем в вузьких шахтах до 25 x 25 см Універсальне з’єднання Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

4354,89 грн

Занурювальний насос для чистої води METABO TP 13000 S (0251300000) Для відкачування, всмоктування та перекачування чистої води з баків, басейнів та затоплених підвалів Для зрошення садових ділянок з резервуарів Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Регульований поплавковий вимикач для автоматичного режиму роботи Міцний корпус з ударостійкого пластику Ергономічна ручка для зручного транспортування Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

2244 грн 1599 грн

Занурювальний насос для чистої води METABO TP 6600 (0250660000) Для відкачування, всмоктування та перекачування чистої води з баків, басейнів та затоплених підвалів Для зрошення садових ділянок з резервуарів Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Міцний корпус з ударостійкого пластику Ергономічна ручка для зручного транспортування Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

4492,78 грн

Занурювальний насос для чистої води METABO TP 7500 SI (0250750013) Для відкачування, всмоктування та перекачування чистої води з баків, басейнів та затоплених підвалів Для зрошення садових ділянок з резервуарів Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Насос з поверховим всмоктуванням до залишкового рівня води 2-3 мм Інтегрований поплавковий вимикач для автоматичного режиму роботи Інтегрований зворотній клапан та автоматичне видалення повітря Використання без проблем в вузьких шахтах до 25 x 25 см Універсальне з’єднання Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.

2475,82 грн 1999 грн

Занурювальний насос для чистої води METABO TP 8000 S (0250800000) Для відкачування, всмоктування та перекачування чистої води з баків, басейнів та затоплених підвалів Для зрошення садових ділянок з резервуарів Захист від перевантаження: захищає двигун від перегрівання Регульований поплавковий вимикач для автоматичного режиму роботи Міцний корпус з ударостійкого пластику Ергономічна ручка для зручного транспортування Зображені інструменти можуть відрізнятися залежно від конфігурації оснащенням та технічними характеристиками. Враховуйте обсяг поставки та опис виробу. Приладдя входить до комплекту, лише якщо зазначено у обсязі поставки.