Насадки/Розпилювачі

Відображаєтся 1–12 з 30 результатів
240 грн 191 грн

Набір для швидкого підключення шланга до крана

До базового набору GARDENA входить конектор для різьбових кранів та адаптер, конектор для шланга, конекторр з аквастопом та насадка для чищення.

199 грн

Компактний наконечник для чищення та поливу – тепер морозостійкий

Наконечник для поливу регульований GARDENA Classic є класичною моделлю. Дана модель підходить для м’якого поливу рослин або очищення присадибної території. Плавне регулювання струменя дозволяє вибрати оптимальний режим поливу відповідно до конкретного завдання. Муфта, що не знімається, запобігає можливості її втратити. Завдяки вбудованим елементам з м’якого пластику, інструмент зручно розташовується в руці і не висковзує. Класична модель наконечників GARDENA – це все, що Вам потрібно для поливу.

309 грн

Маленький і компактний наконечник для м’якого поливу – тепер морозостійкий

Наконечник для поливу GARDENA Classic це базовий інструмент для поливу. Завдяки функції м’якого розпилення він ідеально підходить для поливу рослин у горщиках і окремих ділянок саду. Елементи з м’якого пластику дозволяють легко утримувати інструмент. Завдяки компактній формі наконечник зручно розміщується в руці. Наконечник багатофункціональний: напір води плавно регулюється. Інтенсивність потоку можна налаштовувати відповідно до Ваших потреб для комфортного поливу.

319 грн

Для збільшення обсягу води, що подається

Наконечник для поливу регульований Profi Maxi-Flow GARDENA оптимально підходить для під’єднання до шлангів з метою їх нарощування, а також, для використання з насосами. Наконечник використовується в якості з’єднувального елемента для переходу до системи Profi Maxi-Flow. Такий інструмент дозволяє збільшити напір води. Наконечник виконаний з чистої латуні. Передбачене плавне регулювання режиму розпилення: від дрібнодисперсного розпилення до сильного струменя. Подача води може бути повністю припинена.

419 грн 377 грн

Зручний наконечник для приємного поливу – тепер морозостійкий.

Малий за розміром та компактний – забезпечує все необхідне для поливу. Пістолет- наконечник GARDENA має вбудований м’який пластиковий компонент та ідеально лежить у руці. Завдяки м’якому розпиленню пістолет чудово підходить для поливу рослин у горщиках та на окремих ділянках. Ви самі визначаєте які витрати води оптимально підійдуть для вашої конкретної задачі. Фіксатор забезпечує безперервний полив без втоми в руках. Завдяки цьому, полив з пістолетом – наконечником Classic – суцільне задоволення!

399 грн

Зручний пістолет для різноманітних завдань чищення та поливу – тепер моорозостійкий.

З пістолетом GARDENA з можливістю регулювати потік води Ви забезпечені надійним обладнанням: наконечник має чотири режими роботи: жорсткий струмінь, м’який душ, дрібно – дисперсне розпилення та туманне розпилення. Широкий вибір для ефективного поливу та чищення саду та дому. Потік води регулюється фіксатором без втоми в руках.

419 грн

Набір для негайного прикріплення наконечника для поливу та чищення

Набір Gardena Stop’N ‘Spray включає в себе конектор з автостопом (Арт. No. 18213) і наконечник для поливу та чищення (Арт. No. 18300). Завдяки конектору з автостопом в кінці шланга автоматично припиняється подача води при відключенні, при підключенні вона тече знову. Це економить воду, наприклад, коли необхідно поміняти розпилювач. Water Stop підходить для шлангів 13 мм (1/2 “) і 15 мм (5/8”).

419 грн

Зручний пістолет для очищення і поливу. Морозостійкий.

Пістолет для поливу GARDENA з можливістю регулювання подачі води забезпечує комфортний полив: невеликий за розміром, ідеально поміщається в руці завдяки м’яким пластиковим компонентам. Функція жорсткого струменя підходить для очищення, а функція дрібно-дисперсного розпилення у вигляд туману ідеально підходить для тендітних рослин. У разі необхідності зробити потік води безперервним, ви можете задіяти фіксатор, таким чином уникнути втоми в руках. Стандартний конектор входить в комплект.

509 грн 459 грн

Комплект для швидкого під’єднання шланга

Основний набір GARDENA містить конектор з різьбою та адаптером (арт. 18202 і 5305), конектор для шланга (арт. № 18215), конектор з аквастопом (арт. № 18213) та наконечник для чищення (ст. № 18300).

469 грн

Зручний наконечник для чищення та поливу – тепер морозостійкий

Регульований пістолет-наконечник GARDENA Classic – ідеальний інструмент для поливу: завдяки передбаченим елементам з м’якого пластику невеликий компактний інструмент зручно тримати в руці. Можливе плавне регулювання напору води. Сильний струмінь використовується для чищення, а мелкодисперсне розпилення призначене для поливу вразливих рослин. Для тривалого безперервного поливу передбачений механізм фіксації курка, завдяки якому руки не відчувають втоми.

469 грн

Зручна модель для поливу, тепер морозостійка

Невелика компактна модель забезпечує користувача всім необхідним для поливу. Пістолет-розпилювач для бережного поливу GARDENA Classic оснащений елементами з м’якого пластику, завдяки чому інструмент зручно тримати в руці. Завдяки м’якому розпиленню, інструмент ідеально підходить для поливу рослин у горщиках та окремих ділянок саду. Плавне регулювання напору дозволяє вибрати той режим поливу, який ідеально підходить для виконання поставленої задачі. Фіксатор дозволяє здійснювати тривалий полив без необхідності постійно натискати на курок. Полив за допомогою пістолета-розпилювача GARDENA Classic принесе Вам істинне задоволення.

499 грн

Комплект для швидкого нарощування шлангів

У базовий комплект GARDENA входить: штуцер з адаптером під меншу різьбу (арт. 18202 та 5305), конектор стандартний 13 мм (1/2 “) (арт. 18215), конектор стандартний з аквастопом 13 мм (1/2”) (арт . 18213) і наконечник для поливу Classic (арт. 18300).