Напівавтомат інверторний IGBT MIG/MMA Dnipro-M SAB-310 ДНІПРО-М

Артикул: 80626001 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
8700 грн 6000 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Напівавтомат Dnipro-M SAB-310 призначений для проведення зварювальних робіт:
  ● в режимі ММА електродом 1,6-4 мм зварює метали товщиною 2-10 мм та ріже до 8 мм;
  ● в режимі MIG зварює метали товщиною 0.8-6 мм.
  Апарат працює з такими металами:
  ● сталь легована/нелегована;
  ● нержавіюча сталь;
  ● нержавіючі сплави;
  ● алюміній.Поєднання 2 апаратів в 1 корпусі
  Напівавтомат Dnipro-M SAB-310 поєднує у собі можливості двох апаратів, адже може працювати в режимах MIG та ММА, зварюючи дротом або електродом. Переключення режимів відбувається 1 кнопкою, розміщеною на передній панелі.

  Регулювання форсажу дуги
  Можливість змінювати інтенсивність форсажу дуги (функція Arc force) дозволяє максимально точно налаштувати апарат для роботи з тонким металом від 1,2 мм при зварюванні електродом та уникнути прогорання матеріалу.

  3 режими роботи
  Окрім стандартних режимів зварювання дротом 2Т та 4Т, напівавтомат Dnipro-M SAB-310 має унікальний режим SPOT. Він дозволяє встановити точний час подачі дроту в момент зварювання (від 0,1 до 10 с з інтервалом в 0,1 с), після закінчення якого горіння дуги припиняється автоматично. Це дозволяє зварювати короткими швами та точково, не контролюючи час натискання на кнопку пальника. Цей режим дозволяє виконувати ювелірне зварювання металу товщиною від 0,6 мм.

  Стабільна робота
  При зниженні напруги навіть до 160В, апарат не втрачає потужності, що дозволяє працювати в нестабільній електромережі та зберігати при цьому якість та надійність зварного з’єднання.

  Робота без підключення балону
  Апарат працює як із обмідненим (газозахисним), так із флюсовим (FLUX, самозахисним) дротом, забезпечуючи якісний зварювальний шов незалежно від методу виконання робіт.
  Можливість зварювати самозахисним дротом економить час на установку газового обладнання, що робить апарат ідеальним вибором для виїзних робіт, для цього необхідно лише змінити полярність.

  Зручне керування
  Регулятори управління винесені на передню панель для швидкого налаштування.
  Апарат оснащений двома цифровими дисплеями для точного відображення встановлених параметрів, що полегшує їх контроль при налаштуванні.

  Автоматизований процес зварювання
  Стабільність дуги та всього зварювального процесу забезпечують функції:
  ● Anti-Stick – антизалипання електрода;
  ● Hot Start – функція, яка допомагає в момент підпалу дуги;
  ● Arc Force – утримання та підсилення дуги під час її розриву (до 15 мм)
  ● TermoControl – захист від перегріву.

  Маневреність в роботі
  Гнучкий та еластичний шлангпакет єврорукава довжиною 3 м та мідні кабелі для електродотримача і затиску маси 3м/2,5 відповідно, дозволяють вільно маневрувати під час роботи.

  Зручний пальник рукава
  Термостійка рукоятка рукава має ергономічну форму та комфортні прогумовані накладки, що попереджує її вислизання з руки під час роботи.

  Об’єм котушки
  Можливість встановлювати котушку з дротом до 5 кг (200 мм в діаметрі) дозволяє заощадити час на процесі її заміни. В середньому заміна відбувається 1 раз на 30 робочих годин.

  Процес протяжки дроту
  Кнопка протяжки дроту автоматизує та прискорює його подачу від котушки до наконечника без витрат захисного газу, процес триває всього 30 секунд.

  Оснащений ручкою
  Ергономічна ручка дозволяє швидко переміщати і транспортувати апарат по робочій зоні.

  Надійно захищена електроніка
  Напівавтомат може працювати в запилених місцях з високою вологістю, адже вся електроніка захищена від пилу вологи та конденсату, які можуть призвести до замикання в під час роботи. А завдяки продуманій архітектурі всередині корпуса, та примусовій системі вентиляції, апарат може працювати безперервно при температурі вищою, ніж 25 °С.

 • Характеристики
  Тип зварювального дроту
  Швидкість подачі дроту
  Режими роботи MIG
  ККД
  Hot start

  Anti stick

  Arc force

  Напруга холостого ходу
  Кількість силових транзисторів

  Тип охолодження
  Номінальна напруга мережі
  Частота струму
  КЛАС ІЗОЛЯЦІЇ

  Клас захисту