Мотопомпа Vitals Master PQ 3-60b Vitals

Артикул: 119634 Категория:
Бренд: VITALS
5116 грн
В наличии
 • Описание

  Мотопомпа бензинова Vitals Master PQ 3-60b — це мобільний пристрій, здатний забезпечувати ділянку водою зі швидкістю 60 м3/год. Мотопомпи Vitals Master допоможуть виконувати завдання з водопостачанням, поливанням земельних ділянок, зрошуванням, забором води з колодязів, водойм, басейнів, наповненням ємностей. Також пристрій можна застосовувати як допоміжне обладнання для боротьби з пожежею.

  Завдяки надійності механізмів і простоті конструкції система керування мотопомп PQ 3-60b інтуїтивно зрозуміла. А за правильної експлуатації пристрій стане для Вас довговічним помічником. Основні вузли мотопомпи Vitals Master — це одноциліндровий 4-тактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння і відцентровий водяний насос, змонтовані на одній рамі.

  Сучасні розробки та технології наділили цю продукцію оптимальними робочими характеристиками. Мотопомпи Vitals Master вирізняються зносостійкістю основних вузлів і важливих механізмів — це чудово демонструє їхня довговічність.

  Вода перекачується за допомогою рукавів, які приєднуються до всмоктувального та нагнітального патрубків, діаметром 80 мм. Для надійності з’єднання до комплекту входить набір хомутів, штуцерів, гайок і ущільнювачів.

  Використовуваному на мотопомпах Vitals Master двигуну варто приділити особливу увагу. У виробництві двигуна потужністю 7,0 к. с. використовуються якісні матеріали. Двигун оснащений датчиком низького рівня масла, що дає змогу уникнути перегріву, а паперовий повітряний фільтр і глушник нової конструкції сприяють більш ефективному спалюванню палива. Усе це забезпечує добру зносостійкість і економність двигуна на мотопомпі Vitals Master PQ 3-60b.

  Запуск двигуна здійснюється за допомогою самозворотного ручного стартера. 

  Мотопомпа Vitals Master PQ 3-60b важить усього лише 25 кг. Для двигуна потужністю 7,0 к. с. — це невелика вага. Компактні розміри й легка вага дають змогу без проблем переміщати виріб у зручне для його роботи місце.

  Гарантія на мотопомпу становить 36 місяців.

 • Характеристики
  Висота підйому, м

  Глибина забору, м

  Потужність, к.с.

  Тип охолодження
  Робочий об’єм, куб. см

  Система запуску
  Паливо
  Ємність паливного бака, л

  Об'єм масла в картері, л

  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг