Мотокоса Vitals Professional BK 4325ea ENERGY Vitals

3910 грн
В наличии
 • Описание

  Мотокоса Vitals Professional BK 4325ea ENERGY виконана з високоякісних комплектуючих з дотриманням максимального рівня контролю якості на всіх етапах виробництва.

  Мотокоса призначена для скошування трави, бур’яну та чагарнику. Її можна використовувати як на рівних ділянках, так і на ділянках з нерівним рельєфом або на схилах.

  Основною відмінною рисою коси є електростартер. Він дозволяє запускати двигун мотокоси без ручного стартера, а за допомогою простого натискання на кнопку. Це значно спрощує і полегшує процес запуску двигуна мотокоси. Її можна завести навіть не знімаючи з плечей.

  Двигун мотокоси відрізняється високою надійністю і дозволяє використовувати косу протягом тривалого часу без зносу і вироблення.

  Зручні ергономічні рукоятки кріпляться до штанги швидко кріпленням. Це дозволяє легко їх регулювати або зняти в разі транспортування.

  Редуктор мотокоси оснащений спеціальною клавішею, яка дозволяє зафіксувати вал і міняти ріжучий інструмент (шпуля або ніж) без використання додаткового інструменту.

  Мотокоса Vitals Professional BK 4325ea ENERGY — якісна професійна мотокоса з інноваційною функцією електростартера!

 • Характеристики
  Робочий об`єм циліндра, см3

  Потужність, кВт/к.с.
  Максимальна частота, об/хв
  Об’єм паливного бака, л
  Рівень звукового тиску, дБ

  Діаметр ліски, мм

  Диаметр штанги, мм

  Електричний стартер

  Праймер

  Алюмінієва цільна штанга