Мотокоса Vitals Professional BK 4123s Launcher Vitals

Артикул: 118600 Категории: , Тег:
Бренд: VITALS
4245 грн
В наличии
 • Описание

  Мотокоса Vitals Professional BK 4123s Launcher виконана з високоякісних комплектуючих з дотриманням максимального рівня контролю якості на всіх етапах виробництва.
  Мотокоса призначена для скошування трави, бур’яну та чагарнику. Її можна використовувати як на рівних ділянках, так і на ділянках з нерівним рельєфом або на схилах.
  Мотокоса Vitals Professional BK 4123s Launcher відрізняється дуже високою надійністю. При тестуванні на виробництві мотокоса безперервно з навантаженням відпрацьовує 500 годин. Такі результати досягаються за рахунок використання тільки самих якісних компонентів при збірці, а так само за рахунок максимального контролю якості на всіх етапах виробництва.
  Стартер мотокоси виконаний з використанням спеціальної інерційної пружини. Легкий старт — дійсно легкий. Оператору необхідно спокійно потягнути за ручку, а все інше зробить пружина і двигун запуститься
  Дуже цікаво і зручно виконана рукоятка оператора. За допомогою спеціального джойстика можна фіксувати обертів двигуна на потрібному рівні.
  Мотокоса Vitals Professional BK 4123s Launcher — дійсно професійна мотокоса!

 • Характеристики
  Робочий об`єм циліндра, см3
  Потужність, кВт/к.с.
  Максимальна частота, об/хв
  Об’єм паливного бака, л

  Діаметр волосіні, мм

  Диаметр штанги, мм

  Маса нетто/брутто, кг