Мотокоса Vitals Professional BK 3912-4a Prime Vitals

4059 грн
В наличии
 • Описание

  Мотокоса Vitals Professional BK 3912-4a Prime виконана з високоякісних комплектуючих з дотриманням максимального рівня контролю якості на всіх етапах виробництва.
  Мотокоса призначена для скошування трави, бур’яну та чагарнику. Її можна використовувати як на рівних ділянках, так і на ділянках з нерівним рельєфом або на схилах.
  Основною відмінною рисою мотокоси є чотиритактний двигун. Робочий об’єм двигуна 39 куб.см.
  Чотиритактний двигун це, перш за все, більш тиха робота і менше рівень вібрації. Крім того у чотиритактного двигуна більше питома потужність і значно вище ресурс в порівнянні з двотактними двигунами.
  Ще одна перевага — заправляється така коса чистим бензином, його не потрібно змішувати з маслом. Що значно спрощує підготовку мотокоси до роботи, а також виключає можливі помилки при приготуванні паливної суміші.
  Ергономічні рукоятки мотокоси фіксуються на штанзі зручним кріпленням, яке дозволяє швидко регулювати або розбирати косу в разі потреби.
  Редуктор мотокоси оснащений спеціальною клавішею, яка дозволяє зафіксувати вал і міняти ріжучий інструмент (шпуля або ніж) без використання додаткового інструменту.
  Мотокоса Vitals Professional BK 3912-4a Prime з об’ємом двигуна 39 куб.см — ідеальне поєднання ціни і характеристик серед чотиритактних мотокос!
 • Характеристики
  Тип палива
  Робочий об`єм циліндра, см3
  Потужність, кВт/к.с.
  Максимальна частота, об/хв
  Об’єм паливного бака, л
  Діаметр волосіні, мм

  Диаметр штанги, мм

  Маса нетто/брутто, кг