Мотобур Vitals BUM 52n VITALS

Артикул: 56502 Категория:
Бренд: VITALS
4283 грн
В наличии
 • Описание

  Бензиновий мотобур Vitals BUM 52n — моторизований механічний пристрій для свердління отворів різного діаметра і глибини в ґрунті під посадку дерев, встановлення стовпів, опор огороджень, напрямних труб під час будівництва парканів.

  За своєю конструкцією виріб відноситься до простих класичних механізмів. Обертання бура (шнека) здійснюється через редуктор надійним двотактним одноциліндровим двигуном внутрішнього згоряння повітряного охолодження.

  Економічний двигун об’ємом 52,0 см³ і потужністю 2,5 к.с. працює на суміші бензину Аи-92 з маслом для двотактних двигунів в пропорції 25:1. Її готують безпосередньо перед застосуванням і заливають в бак емністю 1,25 л. Внутрішня частина циліндра хромована, що в кілька разів збільшує термін служби поршневої групи – основного рушійного вузла виробу.

  Запускається двигун ручним самостійно повертаючим стартером. Оберти двигуна регулюються за допомогою важеля дросельної заслінки (ручка газу), розташованої на рукоятці оператора. Зчеплення автоматичне. Мотобур Vitals BUM 52n обладнаний ефективною запобіжною системою, яка у випадку заклинювання шнека в ґрунті вмить розриває зв’язок між двигуном і шнеком. Зручна ергономічна рукоятка оператора дозволяє виконувати роботу вдвох.

  Крутний момент двигуна на бур передається через редуктор (передаточне число 30:1). Дана модель шнеком не укомплектована. Вага мотобура становить 10 кг. Максимальний діаметр шнека для даної моделі – 250 мм. Швидке під’єднання і безключова фіксація шнека на валу редуктора.

  Простота пристрою бензинового мотобура Vitals BUM 52n роблять його надійним і зовсім невибагливим в обслуговуванні помічником.

 • Характеристики
  Потужність, кВт/к.с.
  Максимальна частота, об/хв
  Об’єм паливного бака, л
  Передавальне число
  Рівень звукового тиску, дБ

  Вага нетто / брутто, кг