Мойка высокого давления Vitals Master Am 7.8-195w premium VITALS

Артикул: 125545 Категория:
Бренд: VITALS
8140 грн
В наличии
 • Описание

  Мийка високого тиску Vitals Master Am 7.8-195w premium належать до категорії побутових електричних миючих апаратів преміум-класу. Вона призначена для того, щоб за допомогою сконфігурованого  струменя прісної води, що розпорошується в чистому вигляді або в суміші з миючими речовинами під високим тиском до 195 бар, ефективно і з високою продуктивністю очищає від забруднень і нашарувань різні об’єкти:
  • поверхні транспортних засобів, будівельної, сільськогосподарської та садово-паркової техніки, автомобілів, мотоциклів, катерів, вантажівок, тракторів, мотоблоків, газонокосарок і т.п .;
  • тротуари та майданчики з твердим покриттям з асфальту, бруківки, алейної та керамічної плитки та інших матеріалів, що не розмиваються водою;
  • елементи фасадів будівель і споруд з металу, каменю, цегли, дерева, скла, полімерних матеріалів;
  • міцні вироби з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла, в т.ч. посуд, решітки грилів і мангалів, садові меблі, паркові скульптури та т.п .;
  • садові та паркові дерева і чагарники;
  • інші міцні водостійкі предмети та вироби.
  За своєю конструкцією мийка являє собою зібранні в одному блоці електродвигун і водяний насос високого тиску, до якого за допомогою спеціального міцного шланга підключений кран-пістолет з форсункою для формування водяного струменя. Ширина водяного струменя може регулюватися від вузьконаправленного потоку кинджального типу до широкого вієрного розпилення. Також можна регулювати силу тиску струменя і орієнтацію площини віяла щодо рукоятки крана-пістолета, що значно полегшує миття вертикальних поверхонь.
  Блок насос-двигун поміщений в міцний пластмасовий корпус, який має ручку для перенесення, котушку для змотування шланга високого тиску, кріплення для пістолета, шлангів та кабелю електроживлення. Довжина шланга високого тиску збільшена до 7 метрів для зручності миття великих об’єктів. Прогумованні транспортувальні колеса зменшують вібрацію, яка передається на корпус апарату при транспортуванні. Також в корпус вбудовані перемикач режимів роботи та регулятор подачі рідкого миючого засобу.
  Дана модель оснащена спеціальною знімною ємністю для рідких миючих засобів, які автоматично подаються безпосередньо в магістраль високого тиску, змішуються з водою в обраній пропорції і розпорошуються через регульовану багатофункціональну форсунку. Подовжувач форсунки (спис) і всі з’єднання виготовлені з металу, що набагато подовжує термін їх служби.
  У комплект поставки, крім самої мийки з багатофункціональною форсункою, входять:
  • сітчастий вхідний фільтр;
  • насадка для нанесення піни;
  • голка для прочищення форсунок;
  • перехідник з вбудованим фільтром для вхідного шланга.
  Додатково можуть бути придбані та підключені спеціальна насадка для очищення плоских поверхонь, грязьова фреза та інші насадки.
  Трипоршневий осьовий насос виготовлений з алюмінієвого сплаву, що забезпечує його довгий термін роботи, підвищену надійність і ремонтопридатність. Висока продуктивність насоса забезпечує витрату води до 7,8 л / хв, це полегшує і прискорює процес миття. Цей насос — самовсмоктуючий, що дозволяє підключати мийку не тільки до водопроводу, але і до різних ємностей з чистою водою — цистерн, баків, бочок, відер і т. п. При цьому, однак, необхідно поряд зі штатним вхідним фільтром використовувати додатковий фільтр тому, що будь-які абразивні домішки у воді можуть призвести до втрати продуктивності і навіть вивести насос з ладу.
  Мийка підключається до побутової електричної мережі змінного струму з напругою у 220/230 В і частотою 50 Гц. Обмотка надійного асинхронного бесщеточного двигуна виконана з 100% мідного дроту, це не тільки дозволило зменшити його габарити, але і забезпечує оптимальний тепловий режим роботи. Датчик температури оберігає електродвигун від перевантаження. Якщо двигун перегріється, відбудеться його автоматичне відключення. Після того, як двигун охолоне (кілька хвилин), він знову відновить роботу. Заземлення мийки не є необхідним, через те, що електробезпека забезпечується подвійною ізоляцією струмоведучих частин від корпусу мийки.
  Гарантійний термін на мийку високого тиску Vitals Master Am 7.8-160w premium становить 36 місяців з дати продажу.

 • Характеристики
  Тип двигуна
  Матеріал обмотки двигуна
  Потужність, Вт
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Матеріал помпи
  Номінальний тиск, бар

  Максимальний тиск, бар

  Максимальний потік, л / год

  Довжина кабелю, м

  Габарити упаковки, мм
  Маса нетто/брутто, кг