Мініпилососи

Отображаются все 9 результатов
309 грн

Для мініпилососа Cleaner EasyClean Li

Змінний фільтр ЕРА для забезпечення ефективної роботи мініпилососа EasyСlean Li

469 грн

Для виконання окремих видів прибиральних робіт у приміщенні

Комплект насадок підвищує зручність і ефективність прибирання в приміщенні з використанням мініпилососа GARDENA EasyClean Li. У комплект входять подовжувальна трубка для універсальної насадки, коротка щілинна насадка, а також насадка для м’яких меблів і мікрофільтр HEPA.

3499 грн 2625 грн

Зручний для прибирання як в приміщенні, так і поза ним

Мініпилосос GARDENA EasyClean Li чудово підходить для прибирання як в приміщенні, так і поза ним. Він забезпечує всмоктування як сухих, так і вологих частинок, завдяки чому може використовуватися для виконання широкого діапазону прибиральних робіт. Вбудована літій-іонна батарея є особливо потужною, тому мініпилосос може всмоктувати навіть великі частинки пилу, вологий ґрунт і листя. Високоякісний фільтр забезпечує неймовірну ефективність роботи під час прибирання пилу та крихт. Ручний мініпилосос EasyClean Li є ідеальним варіантом для виконання робіт на балконі, терасі та в гаражі, а також для швидкого прибирання всередині автомобіля. Довга щілинна насадка та насадка зі щіткою входять у комплект постачання.

3919 грн

Зручний для прибирання як в приміщенні, так і поза ним

Мініпилосос GARDENA EasyClean Li чудово підходить для прибирання як в приміщенні, так і поза ним. Він забезпечує всмоктування як сухих, так і вологих частинок, завдяки чому може використовуватися для виконання широкого діапазону прибиральних робіт. Вбудована літій-іонна батарея є особливо потужною, тому мініпилосос може всмоктувати навіть великі частинки пилу, вологий ґрунт і листя. Високоякісний фільтр забезпечує неймовірну ефективність роботи під час прибирання пилу та крихт. Ручний мініпилосос EasyClean Li є ідеальним варіантом для виконання робіт на балконі, терасі та в гаражі, а також для швидкого прибирання всередині автомобіля. Мініпилосос можна зручно зберігати на настінному кронштейні, який одночасно використовується для його заряджання, завдяки чому цей пристрій завжди готовий до використання. Довга щілинна насадка та насадка зі щіткою входять у комплект постачання.