Міксер будівельний Dnipro-M BM-162S ДНІПРО-М

Артикул: 80636000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
2640 грн 2112 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Будівельний міксер Dnipro-M BM-162S – надійний та універсальний помічник в оздоблювальних та будівельних роботах. Він з легкістю впорається з великими об’ємами будівельних сумішей: від лаків, фарб, грунтівок та смол, до цементу, штукатурки, клейових сумішей та ін.. А завдяки двошвидкісному редуктору оператор може обрати оптимальний режим роботи.УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
  Завдяки двошвидкісному редуктору робота з сумішами різної в’язкості стала ще простішою. На першій швидкості (0-600 об/хв) міксер може якісно замішати штукатурку, клей для плитки або цементні суміші об’ємом до 90 літрів. Друга швидкість (0-900 об/хв) дозволить швидко та якісно розмішувати лаки, фарби, грунтовки та смоли.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Двигун потужністю 1600 Вт та двошвидкісний редуктор дозволяє виконати роботу по розмішуванню будь-яких будівельних сумішей впевнено та якісно, а можливість використовувати вінчики діаметром 140 мм дає змогу швидко розмішувати об’єми суміші до 90 літрів за один раз.

  ТРИВАЛІ РОБОТИ
  Завдяки високим показникам потужності та продуманій системі охолодження, будівельний міксер Dnipro-M BM-162S здатен працювати до 60 хв без необхідності зупиняти роботи для охолодження.

  КОМФОРТ В РОБОТІ
  Інструмент обладнаний зручною захищеною кнопкою ввімкнення, що має функцію плавного набору обертів. Завдяки цьому, оператор може змінювати швидкість обертання та не хвилюватись про розбризкування матеріалу. До того ж, кнопка оснащена захистом від випадкового ввімкнення, що вбереже від неочікуваних ривків.

  ЕРГОНОМІКА
  Невелика вага та дві зручні прогумовані ручки з широким хватом забезпечують безпечну, комфортну та впевнену роботу. Оператор повністю контролює робочий процес, а тривалі роботи проходять непомітно, без будь-якої втоми.

  ПОДОВЖЕНИЙ КАБЕЛЬ
  Забудьте про залежність від купи подовжувачів. Довжина мережевого кабелю міксера складає 3 м, збільшує площу робочої зони та дозволяє працювати без використання подовжувачів. Прогумоване покриття кабелю дозволяє впевнено працювати навіть на морозі.

 • Характеристики
  Потужність
  Кількість швидкостей

  Кількість обертів
  Максимальний об'єм суміші
  Різьба
  Максимальний діаметр вінчика
  Матеріал корпусу редуктора
  Довжина мережевого кабелю
  Вага з комплектним вінчиком
  Функція реверсу
  Плавний набір обертів

  Кількість вінчиків