Міксер будівельний Dnipro-M BM-160S ДНІПРО-М

Артикул: 80635000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
2430 грн 1944 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Будівельний міксер Dnipro-M BM-160S – надійний помічник в оздоблювальних та будівельних роботах. Він легко впорається з великими об’ємами будівельних сумішей: від лаків, фарб, грунтівок та смол до цементу, штукатурки, клейових сумішей та ін.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Двигун потужністю 1600 Вт та швидкість обертання 0-750 об/хв дозволяє виконати роботу з розмішування сумішей впевнено та якісно, а можливість використовувати вінчики діаметром 140 мм дає змогу швидко розмішувати об’єми суміші до 60 літрів за раз.

  ТРИВАЛІ РОБОТИ
  Завдяки високим показникам потужності та продуманій системі охолодження, будівельний міксер Dnipro-M BM-160S здатен працювати до 60 хв без необхідності зупиняти роботи для охолодження інструменту.

  КОМФОРТ В РОБОТІ
  Інструмент обладнаний зручною захищеною кнопкою ввімкнення, що має функцію плавного набору обертів. Завдяки цьому, оператор може змінювати швидкість обертання та не хвилюватись про розбризкування матеріалу. До того ж, кнопка оснащена захистом від випадкового ввімкнення, що вбереже від неочікуваних ривків.

  ЕРГОНОМІКА
  Невелика вага та дві зручні прогумовані ручки з широким хватом забезпечують безпечну, комфортну та впевнену роботу. Оператор повністю контролює робочий процес, а тривалі роботи проходять непомітно, без будь-якої втоми.

  ПОДОВЖЕНИЙ КАБЕЛЬ
  Забудьте про залежність від купи подовжувачів. Довжина мережевого кабелю міксера складає 3 м, збільшує площу робочої зони та дозволяє працювати без використання подовжувачів. Прогумоване покриття кабелю дозволяє впевнено працювати навіть на морозі.

 • Характеристики
  Потужність
  Кількість швидкостей

  Кількість обертів
  Максимальний об'єм суміші
  Різьба
  Максимальний діаметр вінчика
  Матеріал корпусу редуктора
  Довжина мережевого кабелю
  Вага з комплектним вінчиком
  Функція реверсу
  Плавний набір обертів

  Кількість вінчиків