Мийка високого тиску Vitals Master Am 7.2-165w multi VITALS

Артикул: 120548 Категория: Тег:
Бренд: VITALS
8400 грн
В наличии
 • Описание

  Мийка високого тиску Vitals Master Am 7.2-165w multi належати до категорії електричних мийний апаратів преміумкласу і може використовуватися як в побутових цілях, так і на професійних СТО та автомийках. Вона призначена для того, щоб за допомогою сконфігурованного струменя прісної води, що розпорошується в чистому вигляді або в суміші з мийний речовинами під високим тиском до 165 барів, ефективно і з високою продуктивністю очищати від забруднень і нашарувань різні об’єкти:
  • поверхні транспортних засобів, будівельної, сільськогосподарської та садово-паркової техніки — автомобілів, мотоциклів, катерів, вантажівок, тракторів, мотоблоків, газонокосарок і т.п.;
  • тротуари та майданчики з твердим покриттям з асфальту, бруківки, алейної і керамічної плитки та інших матеріалів, що не розмиваються водою;
  • елементи фасадів будівель і споруд з металу, каменю, цегли, дерева, скла, полімерних матеріалів;
  • міцні вироби з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла, в т.ч. посуд, решітки грилів і мангалів, садові меблі, паркові скульптури та т.п.;
  • садові та паркові дерева і чагарники;
  • інші міцні водостійкі предмети та вироби.
  За своєю конструкцією мийка є зібрані в одному блоці електродвигун і водяний насос високого тиску, до якого за допомогою спеціального міцного шланга підключений кран-пістолет з форсункою для формування водяного струменя. Водяний струмінь, її форма і сила тиску може регулюватися за допомогою п’ятьох насадок під різні типи робіт, що значно розширює можливості мийки Vitals Master Am 7.2-165w multi.
  Блок насос-двигун поміщений в міцний пластмасовий корпус, закріплений на металевій рамі та має ручку для перенесення, котушку для змотування шланга високого тиску, кріплення для пістолета, насадок і кабелю електроживлення. Довжина шланга високого тиску збільшена до 7 метрів для зручності миття великих об’єктів. А для збільшення міцності, надійності та зносостійкості шланг посилений металевою опліткою. Транспортувальні колеса зменшують вібрацію, яка передається на корпус апарату при транспортуванні.
  Дана модель оснащена спеціальною ємністю для рідких мийний засобів, які автоматично подаються безпосередньо в магістраль високого тиску, змішуються з водою в обраній пропорції і розпорошуються через спеціальну форсунку (чорного кольору). Насадка на пістолет (спис) і все з’єднання виготовлені зі спеціалізованих матеріалів (нержавіючої сталі або латуні), що набагато подовжує термін служби всіх сполучних вузлів.
  в комплект поставки, крім самої мийки, входять:
  • насадка для нанесення піни;
  • п’ять насадок під різні типи робіт і поверхні;
  • голка для прочищення форсунок;
  • перехідник з вбудованим фільтром для вхідного шланга;
  • швидкороз’ємний коннектор для підключення вхідного шланга;
  В ПОДАРУНОК додатковий сітчастий вхідний фільтр. Його необхідно використовувати при підключенні мийки до ємності зі стоячою водою або в разі використання води з домішками твердих частинок. УВАГА: додатковий фільтр встановлюється в комплекті з перехідником, який докуповується окремо.
  Трипоршневий осьовий насос виготовлений з алюмінієвого сплаву, що забезпечує його довгий термін роботи, підвищену надійність і ремонтопридатність. Висока продуктивність насоса забезпечує витрату води до 432 л / год, це полегшує і прискорює процес миття. Цей насос — самовсмоктуючий, що дозволяє підключати мийку не тільки до водопроводу, але і до різних ємностей з чистою водою — цистерн, баків, бочок, відер і т. п.. При цьому, однак, необхідно поряд зі штатним вхідним фільтром використовувати додатковий фільтр, тому, що будь-які абразивні домішки у воді можуть призвести до втрати продуктивності та навіть вивести насос з ладу.
  Мийка підключається до побутової електричної мережі змінного струму з напругою у 220/230 В і частотою 50 Гц. Обмотка надійного асинхронного безщіткового двигуна виконана з 100% мідного дроту. Це не тільки дозволяє зменшити його габарити, але і забезпечує оптимальний тепловий режим роботи. Датчик температури оберігає електродвигун від перевантаження. Якщо двигун перегріється, відбудеться його автоматичне відключення. Після того, як двигун охолоне (кілька хвилин), він знову відновить роботу.
  Гарантійний термін на мийку високого тиску Vitals Master Am 7.8-160w premium становить 36 місяців з дати продажу.

 • Характеристики
  Тип двигуна
  Матеріал обмотки двигуна
  Потужність, Вт
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Матеріал помпи
  Номінальний тиск, бар

  Максимальний тиск, бар

  Максимальний потік, л / год

  Довжина кабелю, м

  Габарити упаковки, мм
  Маса нетто/брутто, кг