Мийка високого тиску Vitals Master Am 6.7-140w black edition VITALS

Артикул: 124281 Категория:
Бренд: VITALS
5188 грн
В наличии
 • Описание

  Мийка високого тиску Vitals Master Am 6.7-140w black edition належить до категорії побутових електричних мийних апаратів і призначена для того, щоб за допомогою сконфігурованого струменя прісної води, що розпорошується в чистому вигляді або в суміші з мийними речовинами під високим тиском до 140 бар, ефективно і з високою продуктивністю очищати від забруднень і нашарувань різні об’єкти:

  • поверхні транспортних засобів, будівельної, сільськогосподарської та садово-паркової техніки — автомобілів, мотоциклів, катерів, вантажівок, тракторів, мотоблоків, газонокосарок тощо;
  • тротуари та майданчики з твердим покриттям з асфальту, бруківки, алейної й керамічної плитки та інших матеріалів, що не розмиваються водою;
  • елементи фасадів будівель і споруд із металу, каменю, цегли, дерева, скла, полімерних матеріалів;
  • міцні вироби з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла, зокрема посуд, решітки грилів і мангалів, садові меблі, паркові скульптури тощо;
  • садові та паркові дерева й чагарники;
  • інші міцні водостійкі предмети та вироби.

  За своєю конструкцією мийка являє собою зібрані в одному блоці електродвигун і водяний насос високого тиску, до якого за допомогою спеціального міцного шланга під’єднано кран-пістолет із форсункою для формування водяного струменя. Водяний струмінь, його форма й сила тиску можуть регулюватися за допомогою трьох насадок під різні типи робіт, що значно розширює можливості мийки Vitals Master Am 6.7-140w black edition.

  Блок насос-двигун поміщений у міцний пластмасовий корпус, який має ручку для перенесення, кріплення для пістолета, шланга, насадок і кабелю електроживлення. Довжина шланга високого тиску збільшена до восьми метрів для зручності миття великих об’єктів. Якісні транспортні колеса зменшують вібрацію, яка передається на корпус апарата під час транспортування.

  Ця модель оснащена спеціальною знімною ємністю для рідких мийних засобів, яка монтується на пістолет і дає змогу змішувати мийну рідину з водою в обраній пропорції й розпорошувати через регульовану багатофункціональну форсунку.

  До комплекту постачання, крім самої мийки, входять:

  • насадка для нанесення піни;
  • три насадки під різні типи робіт і поверхні;
  • голка для прочищення форсунок;
  • перехідник із вбудованим фільтром для вхідного шланга;
  • додатковий сітчастий вхідний фільтр;
  • швидкорознімний конектор для під’єднання вхідного шланга.

  Трипоршневий осьовий насос виготовлено з алюмінієвого сплаву, що забезпечує його довгий термін роботи, підвищену надійність і ремонтопридатність. Висока продуктивність насоса забезпечує витрату води до 402 л/год, це полегшує і прискорює процес миття. Цей насос самовсмоктувальний, що дає змогу під’єднувати мийку не тільки до водопроводу, але й до різних ємностей із чистою водою — цистерн, баків, бочок, відер тощо. За цих обставин, однак, необхідно поряд зі штатним вхідним фільтром використовувати додатковий фільтр, оскільки будь-які абразивні домішки у воді можуть призвести до втрати продуктивності й навіть вивести насос із ладу.

  Мийка під’єднується до побутової електричної мережі змінного струму з напругою 220/230 В і частотою 50 Гц. Обмотка надійного щіткового двигуна виконана зі 100% мідного дроту. Це не тільки дає змогу зменшити його габарити, але й забезпечує оптимальний тепловий режим роботи. Датчик температури захищає електродвигун від перевантаження. Якщо двигун перегріється, відбудеться його автоматичне вимикання. Після того, як двигун охолоне (кілька хвилин), він знову відновить роботу.

  Гарантійний термін на мийку високого тиску Vitals Master Am 6.7-140w black edition становить 36 місяців із моменту продажу.

 • Характеристики
  Тип двигуна
  Матеріал обмотки двигуна
  Потужність, Вт
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Матеріал помпи
  Номінальний тиск, бар

  Максимальний тиск, бар

  Максимальний потік, л / год

  Довжина кабелю, м

  Довжина шлангу, м

  Габарити упаковки, мм
  Вага нетто / брутто, кг