Мийка високого тиску Vitals Master Am 6.5-120w turbo VITALS

Артикул: 120547 Категория: Тег:
Бренд: VITALS
3436 грн
В наличии
 • Описание

  Мийка високого тиску Vitals Master Am 6.5-120w turbo належати до категорії компактних побутових електричних мийний апаратів. Вона призначена для того, щоб за допомогою сконфігурованого струменя прісної води, що розпорошується в чистому вигляді або в суміші з мийний речовинами під високим тиском до 120 барів, ефективно і з високою продуктивністю очищати від забруднень і нашарувань різні об’єкти:

  • поверхні транспортних засобів, будівельної, сільськогосподарської та садово-паркової техніки — автомобілів, мотоциклів, катерів, вантажівок, тракторів, мотоблоків, газонокосарок і т.п.;
  • тротуари та майданчики з твердим покриттям з асфальту, бруківки, алейної та керамічної плитки та інших матеріалів, що не розмиваються водою;
  • елементи фасадів будівель і споруд з металу, каменю, цегли, дерева, скла, полімерних матеріалів;
  • міцні вироби з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла, в т.ч. посуд, решітки грилів і мангалів, садові меблі, паркові скульптури та т.п.;
  • садові та паркові дерева і чагарники;
  • інші міцні водостійкі предмети та вироби.

  За своєю конструкцією мийка є зібрані в одному блоці електродвигун і водяний насос високого тиску, до якого за допомогою спеціального міцного шланга підключений кран-пістолет з форсункою для формування водяного струменя. Ширина водяного струменя може регулюватися від вузьконаправленного потоку кинджального типу до широкого вієрного розпилення.

  Блок насос-двигун поміщений в міцний пластмасовий корпус, який має ручку для перенесення. Невелика вага і малі габарити дозволяють з легкістю переміщати мінімийки до місця її використання. Довжина шланга високого тиску збільшена до 7 метрів для зручності миття великих об’єктів. А для збільшення міцності, надійності та зносостійкості шланг посилений металевою опліткою.

  Дана модель має в комплекті пінну насадку для рідких мийних засобів, які змішуються з водою в обраній пропорції та розпорошуються на оброблювану поверхню.

  У комплект поставки, крім самої мийки, входять:

  • сітчастий вхідний фільтр;
  • насадка для нанесення піни;
  • голка для прочищення форсунок;
  • перехідник з вбудованим фільтром для вхідного шланга.

  Трипоршневий осьовий насос виготовлений з алюмінієвого сплаву, що забезпечує його довгий термін роботи, підвищену надійність і ремонтопридатність. Висока продуктивність насоса забезпечує витрату води до 390 л / год, це полегшує і прискорює процес миття. Цей насос — самовсмоктуючий, що дозволяє підключати мийку не тільки до водопроводу, але і до різних ємностей з чистою водою — цистерн, баків, бочок, відер і т. п. При цьому, однак, необхідно поряд зі штатним вхідним фільтром використовувати додатковий фільтр, тому, що будь-які абразивні домішки у воді можуть призвести до втрати продуктивності та навіть вивести насос з ладу.

  Мийка підключається до побутової електричної мережі змінного струму з напругою у 220/230 В і частотою 50 Гц. Обмотка надійного асинхронного безщіткового двигуна виконана з 100% мідного дроту, це не тільки дозволяє зменшити його габарити, але і забезпечує оптимальний тепловий режим роботи. Датчик температури оберігає електродвигун від перевантаження. Якщо двигун перегріється, відбудеться його автоматичне відключення. Після того, як двигун охолоне (кілька хвилин), він знову відновить роботу.

  Гарантійний термін на мийку високого тиску Vitals Master Am 6.5-120w turbo становить 36 місяців з дати продажу.

 • Характеристики
  Тип двигуна
  Матеріал обмотки двигуна
  Потужність, Вт
  Напруга (В)

  Частота струму, Гц

  Матеріал помпи
  Номінальний тиск, бар

  Максимальний тиск, бар
  Максимальний потік, л / год

  Довжина кабелю, м

  Габарити упаковки, мм
  Маса нетто/брутто, кг