Мийка високого тиску Dnipro-M PW-14 ДНІПРО-М

Артикул: 49535000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
5550 грн 3600 грн
В наличии
 • Описание
  Призначення
  Інструмент підходить для очищення поверхонь від бруду та корозії. Ця модель впорається із значними забрудненнями, її можна застосовувати для миття легкових та вантажних автомобілів, прибудинкової території.

  Час роботи
  В мийці встановлений щітковий двигун потужністю 2,2 кВт, що дозволяє безперервно працювати 35-45 хвилин та обробляти поверхні зі швидкістю до 35 м²/год.

  Тиск
  Максимальний тиск, який створюється в системі мийки, досягає 140 Бар, а тиск води на виході з пістолета — від 95 до 110 Бар, продуктивність такої мийки складає 420 л/год.

  Подача води
  У мийці високого тиску подача води здійснюється двома способами: забір води з ємності самотоком та під тиском. Подача миючого відбувається автоматично.
  Температура вхідної води не повинна перевищувати +50 °С.

  Захист
  Інструмент оснащений системою захисту від перегріву та функцією «»Автостоп»», яка вимикає мийку при створені потрібного тиску в системі. Це заощаджує електроенергію, збільшує ресурс роботи обладнання та робить користування мийкою більш комфортним.

  Надійність
  Деталі автомийки виготовлені з надійних матеріалів: корпус інструменту — з ударостійкого пластику, плунжери — з нержавіючої сталі, а корпус помпи — з алюмінію. Ресурс служби помпи складає понад 150 годин.

  Швидка робота
  Система Quick Connect дозволяє всього одним натисканням легко та швидко під’єднувати шланг високого тиску до апарату і пістолета.

  Зручність
  Невеликі вага та габарити автомийки, вбудовані колеса, котушка для намотування шланга та ручка роблять зручним транспортування інструменту.

  Комплектація
  В комплект мийки входить армований шланг високого тиску довжиною 6 метрів, пістолет, турбонасадка, насадка-розпилювач з регульованим соплом та всі необхідні деталі, які дозволять розпочати роботу одразу після розпаковування.

 • Характеристики
  Модель
  Потужність
  Робочий тиск
  Максимальний тиск
  Продуктивність
  Напруга мережі / частота
  Тип двигуна
  Подавання миючого
  Температура води
  Ступінь захисту
  Довжина шланга
  Система автостоп

  Рівень шуму Lpa
  Рівень шуму LWA
  Рівень вібрації
  Матеріал помпи
  Вага