Мережевий гайковерт Dnipro-M HW-35 ДНІПРО-М

Артикул: 49995000 Категория: Тег:
Бренд: ДНІПРО-М
2199 грн
В наличии
 • Описание
  ПРИЗНАЧЕННЯ
  Гайковерт Dnipro-M HW-35 — надійний помічник у роботі з болтами та гайками розміром до М22, а також у загвинчуванні в деревину великих кріпильних елементів до 12*180 мм. Дана модель чудово впорається з монтажем дерев’яних та металевих конструкцій, стане незамінним інструментом для майстрів на станціях технічного обслуговування та автолюбителів.

  ПРОДУКТИВНІСТЬ
  Потужний двигун розвиває крутний момент до 350 Нм, що, в поєднанні з кількістю ударів 2700 уд/хв, дозволяє з’єднувати конструкції як за допомогою болтів та гайок, так і гвинтів великого розміру.

  ЛЕГКІСТЬ В РОБОТІ
  Робота з великими кріпленнями не потребує великих зусиль, адже завдяки тангенціальному удару гайковерта оператор може легко працювати інструментом навіть однією рукою.

  НАДІЙНІСТЬ
  Корпус редуктора виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву, а ротор та статор вкриті шаром термостійкого компаунду. Це дозволяє працювати довгий час без перерви для охолодження інструменту.

  ЕРГОНОМІКА ТА КОМФОРТ
  Невелика вага та прогумована ручка дозволяють працювати інструментом протягом тривалого часу, не відчуваючи втоми. А гумова накладка на корпусі редуктора додає ще більшого комфорту навіть при роботі в середовищах, забруднених мастильними матеріалами.

  РОЗШИРЕНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
  До комплекту разом з гайковертом входить набір ударних головок з хром-молібденового сплаву, що дозволяє розпочати роботу одразу після покупки інструменту.

  ПОДОВЖЕНИЙ МЕРЕЖЕВИЙ ДРІТ
  Мережевий дріт довжиною 4 м дає більшу свободу переміщення робочою територією, а також дозволяє працювати на висоті без подовжувачів.

 • Характеристики
  Потужність
  Ступінь обертального моменту
  Частота ударів
  Вага
  Довжина мережевого кабелю
  Тип двигуна
  Підсвітка
  Функція реверс

  Регулятор обертів
  Матеріал корпусу редуктора