Мережевий адаптер для торцювальних пив DeWALT DCB500 DeWALT

2334 грн
В наличии
 • Описание

  Особливості DCB500

  Компанія DeWALT

  DeWALT — американська компанія , яка займається виробництвом високотехнологічних електричних інструментів. Дана фірма має майже столітній досвід роботи в сфері електротоварів. Крім основного напрямку, виробник налагодив випуск приладдя, одягу та взуття для будівництва. Багата історія та практично віковий досвід роботи в одній сфері подарувала компанії технології виробництва, що дозволяють виготовляти висококласну продукцію. Сьогодні DeWALT

  виробляє більше 300 одиниць електротехнічних виробів і понад 1000 видів комплектуючих. Виробничі потужності компанії знаходяться на всіх континентах.

  Мережевий адаптер DeWALT DCB500

  Блок живлення DeWALT DCB500 призначається для того, щоб підключати торцювальні пилку в електричну мережу. Адаптер працює як акумулятор, змінний струм перетворюючи в постійний. Кабель має довжину 320 см. Блок самого адаптера — 7,5 см x 15,5 см. Ці характеристики роблять гаджет зручним у використанні. При цьому апарат є універсальним і може бути використаний з генераторами змінного струму.

  Даний товар Ви можете придбати в інтернет-магазині ЕСКО в розділі «Аксесуари для циркуляційних пив». На сторінці Вам доступна не тільки інформація про ціну і опис пропонованої одиниці товару, а й короткі відомості про доставку та оплату.

  Доставка і оплата покупок в інтернет-магазині ЕСКО

  У Києві, Одесі та Дніпрі товар буде доставлений кур’єром адресно. При цьому покупки на суму від 1000 грн.доставляются безкоштовно. Щоб отримати покупку в інших населених пунктах України, наші клієнти можуть скористатися послугами «Нової Пошти» або будь-якого іншого оператора на свій вибір. При цьому можна замовити послугу до відділення або адресно до свого дому. Зверніть увагу, що кур’єр не займається установкою і підключенням доставленого обладнання. З цього і іншим, що цікавлять Ви можете звернутися до наших менеджерів.

  Оплатити покупку Ви можете за допомогою як готівкового (при отриманні покупки), так і безготівкового розрахунку (перерахуванням коштів на рахунок-фактуру).

  Ознайомитися з більш детальними умовами доставки та оплати Ви можете на нашому сайті.

 • Характеристики