Масло, каністри та системи заправки

Отображение 1–12 из 72 результатов
119,34 грн

Для змащування редукторів всіх садових мотоножиць і електропил STIHL.

306,68 грн

Каністра для бензину, помаранчевого кольору, хорошої якості, з об’ємом в 5л.

1599 грн

Каністра комбінована оснащена ефективним захистом від проливу. Розміри контейнерів вироблені для досягнення оптимальної пропорції палива та оливи (5.0 / 2.5 л). Вироблена згідно UN рекомендацій.

739 грн

Цей внутрішній розроблений бензин може мати ефективний захист від переповнення. Коли резервуар наповнений, потік автоматично відключається, і ви можете підняти банку без розливу.

1378,36 грн

Професійна комбінована каністра із двома окремими відділеннями для 5 л паливної суміші і 3 л ланцюгового мастила. Оранжевого напівпрозорого кольору із двома кришками-замками для захисту від дітей. Каністра в комплекті з випускною лійкою з кришкою, тримачем для дрібного ручного інструменту та тримачем системи заправки.

1071,68 грн

Комбінована каністра «Стандарт» із двома відділеннями для 5 л паливної суміші та 3 л ланцюгового мастила. Оранжевого напівпрозорого кольору. Із двома кришками-замками із захистом від дітей і випускною лійкою.

629,68 грн

Комбінована каністра оранжевого кольору, для 3 л паливної суміші та 1,5 л ланцюгового мастила.

1071,68 грн

Комбінована каністра «Стандарт» із двома відділеннями для 5 л паливної суміші та 3 л ланцюгового мастила. Білого напівпрозорого кольору. Із двома кришками-замками із захистом від дітей і випускною лійкою.

97,24 грн

Мінеральне ланцюгове мастило STIHL виготовляється виключно з високоякісних первинних рафінатів.